S příchodem chladnějšího počasí upřednostňují naši zákazníci buď destinace se stále příznivými teplotami nebo metropole, kde mohou kromě objevování památek i nakoupit za výhodné ceny vánoční dárky. Typickým příkladem je New York, kam míří čím dál více Čechů. Jedním z důvodů je bezpochyby i cena letenky z Prahy, která začíná od 9 872 Kč,“ říká Josef Trejbal, ředitel letenkového portálu Letuška.cz.

Do New Yorku by se chtěl alespoň jednou v?životě podívat snad každý. Obrázky mostu Brooklyn Bridge zná celý svět, najdeme je v?nespočtu kaváren, restaurací i bytů. V?New Yorku máte jedinečnou možnost poznat velké množství kultur a ochutnat jídlo ze všech koutů světa.  Říká se, že New York je okouzlující po celý rok, na podzim jsou však podmínky pro příjemnou návštěvu nejpříznivější. Především pak pokud se zaměříte i na nákupy. Abyste se však v?metropoli neztratili, pořiďte si mapu města a důkladně nastudujte plán metra.
5be5675ff0225obrazek.png
„Pátá“ neboli Fifth Avenue patří mezi nejznámější nákupní ulice na světě. Kromě jednotlivých obchodů, zde najdete i nejdražší nákupní středisko Saks, které bylo otevřeno v roce 1924. Obchody tu nejsou rozdělené dle značek, ale zboží je umístěno v jednotlivých odděleních – dámské, pánské, dětské a mnoho dalších. Pokud nedisponujete neomezenou kreditkou, zavítejte třeba do Macy´s. Obzvlášť na podzim, zde mají zajímavé slevy a akce. Pokud stále nebudete mít dost, navštivte obchodní domy Target nebo Marshalls. Kvalitní značkové zboží je v USA podstatně levnější než v České republice, své blízké tak můžete letos pod stromečkem potěšit mnohem víc.

O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala prvním úspěšným start-up ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Eurpea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.

Reklama