Zdravím a přeji krásný den všem v redakci a všem ženám-in.

Sem tam se i podařilo a nějaká výhra mě potěšila. Je to shodou okolností 14 dní, když volali z T-mobilu manželovi, že vyhrál mobil Samsung.

Podivil se, ale předal jednání mně, nerad tyto záležitosti vyřizuje. Dotyčná paní mi vše vysvětlila, ale jak jinak, v podstatě to byl podvod a vychytávka na zákazníka. Jistě se ptáte proč?

Ano, vyhrál mobil Samsung za 1 Kč, k tomu závazek na dva roky s platbou měsíčně 256 Kč s tím, že si může provolat 400 Kč měsíčně. Na můj dotaz, jaké číslo Samsung, z kterého roku je vyrobený, nevěděla.

Prosím Vás, říkám jí, Vy něco nabízíte a nic o telefonu nevíte. Vám jde vlastně pouze o to, aby jste získali zákazníky na 2 roky a zbavili se starých mobilních telefonů, to není výhra.

Ano, oni by s ním sepsali smlouvu po telefonu a rychlou poštou poslali telefon a smlouvu. Neberu to jako výhru, bohužel je to podvod.

Paní byla zklamaná, odmítla jsem tento způsob výhry, nemáme dobré zkušenosti, máme raději mobil volný a dobíjíme si, kdy my potřebujeme, a máme přehled, kolik jsme provolali.

Zdraví Věrulinka a přeji všem výhry, ovšem bez podmínek.


Tak to vidíte, ještě že jste je odhalila, syčáky! Já jsem jednou taky málem vyhrál telefon, ale utekl mi o dva body. To byl tenkrát pech... Raděj na to ani nemyslím. :)

Co jste vyhráli vy? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz. Třeba vyhrajete teď!

Reklama