Nevím, jestli je tahle příhoda dostatečně ulítlá, ale k pousmání určitě.

Je to už hóóódně dávno, kdy jsem ještě chodila s nynějším manželem. Byla to krásná doba plná zamilovanosti, objevování i překvapení. Samozřejmě jsme ze začátku slavili každý týden výročí vztahu, pak měsíc, roky… a při té příležitosti jsme pro sebe chystali různá překvapení. Protože se blížilo další výročí, přítel dlouho přemýšlel, čím mě překvapit. A tak se rozhodl, že mi půjde koupit podvazky. A protože sám neměl odvahu, vzal si sebou do obchodu svého nejlepšího kamaráda.

            Nejprve se nenápadně rozlíželi po obchodu a pátravě zkoumali, kde se zvolený artikl nachází. Ale to už je vybídla prodavačka, co že si to páni přejí. Chvilku se na sebe uculovali a pak z mého přítele nakonec vypadlo, že podvazky. Paní prodavačka se vyloženě bavila a dál se vyptávala, jaký že chtějí typ, barvu, a sklonila se pod pult, aby mohla najít to, co odpovídá jejich představám. Jaké bylo překvapení, když se vynořila z pod pultu a překvapeně řekla: „Jo a kolik máte v pase“ ?

            Co dodat, kluci se začali hrozně smát, paní prodavačku přivedli do rozpaků a domů samozřejmě nepřinesli nic.

            Touto historkou jsem jednou bavila celou společnost na oslavě narozenin a smála se, že přítel je prostě fakt lepidlo na trapasy, což jsem samozřejmě neměla dělat, protože to jsem ještě netušila, že množstvím vypitého alkoholu se i u mne zvýší úměra náchylnosti k trapasům. Po probdělé noci jsem totiž usnula – ani nevím jak, ale ráno mne probudily salvy smíchu, až po několika minutách procitání ze snu jsem zjistila, že jsem si lehla sice na dobré místo, leč jsem si spletla spacák a celou noc jsem prospala v JEHO OBALU!!!

 

Tak nevím, jestli je ta historka dostatečně praštěná a nebo její hrdinové….

 

 

                                                                                                                      nikinik


Hmmm, podvazky, hmmm...

 

Ne každý, kdo slintá, musí být nutně ujetý že?

 

Milé nikinik posílám za milou praštěnou historku dáreček, protože jsem v ujeté úterý ujetý na historky v mailu.

Tak mi je prosím posílejte, ale oceňuji příspěvky vlastní, ne odjinud ...

 

A není náhodou ujeté, jak často používám slovo "ujeté"?