affair

Tak se to občas v životě semele. Moje kamarádka Ilona žije pestrý život. Nejprve se rozešla s manželem. Vztah trval osm let, narodilo se jim jedno dítě. Je mu teď 6 let.  

Ilona se s manželem dohodla, že jim nějak vzájemně vyčpěl vztah, takže si půjdou každý svou cestou. Pak potkala Tondu. Vášně a euforie, to byl společný jmenovatel po dobu tří měsíců. Pak se ještě do toho nachomýtl kolega jejího manžela Pavel, protože potřeboval pomoci s daněmi. Sešli se večer, dali si pár skleniček a pak se spolu vyspali. Pavel se do ní navíc zbláznil. Smsky, dárečky, krátká milostná setkání aspoň jednou za den. Když jsem s ní mluvila, měla nepřítomný výraz s úsměvem. Ale zvládala se stýkat s oběma. Nechtělo se jí rozhodovat, s kým by měla být. Prostě jí to tak vyhovovalo. Aby toho nebylo dost, začal na ni tlačit manžel Jirka, že by se chtěl vrátit a že sice vyzkoušel několik krátkých vztahů, ale že s ní mu je nejlíp.

S ostatními kamarádkami jsme to probíraly. Takový zájem najednou o Ilonu! To se ale někdy tak stane. Celé roky nic a najednou se to všechno sejde v jeden okamžik. Vyhodnotily jsme, že vlastně Ilona má na jednu stranu smůlu. Kdyby se to dělo postupně, pěkně by si mohla všechny užít. Ale takhle? Neví, kam dřív. Pořád musí vymýšlet konstrukce, aby to všechno stihla a ještě aby se o sobě pánové nedozvěděli. To jsem zvědavá, jak to vyřeší.

Nedávno jsme se smály, že se vlastně dostala do paradoxní situace. Podvádí prvního milence a kolegu svého muže se svým ještě manželem. Protože si začala i s ním. Prostě přišla melancholická nálada a bylo. A manžel si teď dělá naděje.

Znáte někoho, kdo se dostal do podobné situace? Nebo se to stalo vám? Že se celou dobu nic neděje a pak BUM! Všechno najednou!

Tina

Reklama