Některým ženám stačí pouze lehké vychýlení partnerova chování a hned si myslí, že je podvádí. Pak jsou tu ty druhé. Ty, které i přes do očí bijící signály, nevěří, že by jejich muž mohl mít nějakou jinou. Eliška sice má důkazy, ale stejně věří, že ona je jediná.

S Karlem žije Eliška přes šest let. Jejich vztah by se dal nazvat víceméně harmonický. Jako každý jiný pár, i oni občas zažívají doma „Itálii“. Jinak jsou spolu rádi a šťastní, teda Eliška si to myslela. V posledních pár týdnech si všimla nevšední věci, která jí nedá spát. Kvůli tomu podezírá svého partnera z nevěry. Je její intuice správná, i když Karel tvrdí, že je blázen, protože on by ji nikdy nepodvedl?

condom

Nenechte si ujít:

Eliška byla před pár měsíci nemocná. Ležela doma a přítel byl v práci. Všimla si, že nechal doma peněženku. Něco jí ale nesedělo. Peněženka byla mnohem silnější než jindy. Jako zvědavá žena do ní nakoukla. Čekala, že tam budou peníze nebo nějaký obal od čokoládové tyčinky. To, že tam najde dva nerozbalené kondomy, ji nenapadlo. Partnera se samozřejmě zeptala, ten měl stručnou odpověď. Prý je tam má dlouho.

O pár týdnů později do jeho peněženky nakoukla znova. Byl tam pouze jeden prezervativ, ten byl jiné značky než ty předchozí. Tentokrát to bylo vysvětleno tak, že staré kondomy vyhodil, tento musel uklidit z bytu rodičů. Sama matka ho o to požádala. Nechtěla, aby Karlův otec na to přišel. Jeho odpověď nedávala moc smysl, ale Eliška se nechtěla hádat a partnera zpovídat. Elišce to opět nedalo a za pár dní se zase vydala na průzkum. V peněžence nic nebylo, za to v jeho tašce na notebook ano. Rovnou celé balení, které bylo otevřené. Přítel se omluvil s tím, že mu to tam dali kolegové z práce. Prý si takovou srandu občas dělají.

Nyní Eliška řeší dilema. Má věřit neustálým výmluvám, nebo začít pátrat, jestli ji partner nepodvádí? Chtěla by být v klidu a Karlovi plně důvěřovat, ale nejde to. Chce znát pravdu.

Čtěte také:

Reklama