S partnerem je Olina (34 let) ve vztahu necelý rok. Je spokojená, ale často myslí na nevěru z jeho strany. Nemá důkaz, že by ji podváděl, jenže několikrát slyšela příběhy o bývalých milenkách. A to je kámen úrazu. Každé ze svých přítelkyň, alespoň tak to pochopila, zahýbal. Olina se obává, že ve chvíli, kdy není s ním, je s jinou. Nebydlí spolu, takže strachy to jsou časté.
5bfe8579c0960obrazek.jpg

Negativní uvažování Olinu ničí, nemůže si však pomoci. Aby toho nebylo málo, několikrát viděla, jak si píše s neznámou Žanetou. Nevěděla, kdo to je. Na otázku, o koho se jedná, přítel odpověděl slovem kamarádka. Olina se snažila vyptávat dále, partner to odmítl více rozebírat. Pouze dodal, že má právo na přátele. „Jestli mu věřím? Nevím. Snažím si namluvit, že když je starší (44 let), nemá už zapotřebí si něco dokazovat a nahánět jiné ženy.“

Olina slýchává názor, že když to dělal jiným, bude v tom pokračovat. Což v Olinině hlavě vzbudilo vlnu myšlenek typu, je tomu opravdu tak? Představa, že by ji partner podvedl, je zničující. Dobře si pamatuje, jaké je žít po boku nevěrníka. Nechce, aby se historie znovu opakovala. Proto si pokládá otázku, jestli neukončit vztah dříve, než ji zničí.

Čtěte také:

„Trestám nevěrné chlapy za mé expartnery! Jejich ženy mi mohou být vděčné,“ svěřuje se Eva (29)

Přiveďte ho k šílenství. Mužská erotogenní místa, kterých je potřeba si všímat

„Nechce se mi za svou postavu snů platit rozvodem,“ trápí se Marcela (39)