Zara, 899 Kč, 799 Kč


Zara, 1299 Kč

V první řadě je potřeba si říci, že zavinovací šaty nejsou pro každou ženu. Pokud jsou dominantou postavy velká až dech beroucí ňadra, je nutné se mít na pozoru. Křížení v oblasti prsou by mělo být co nejvyšší, ideálně dosahovat těsně pod klíční kostí. Hluboký dekolt poprsí ještě více zvýrazní, navíc nelichotivým způsobem. Naditý výstřih mimo to působí laciným dojmem, což v případě šatů není kýženým efektem. Dámy s méně vyvinutým hrudníkem mají v tomto případě vyhráno. Slušet jim bude jakýkoli střih. Jestli chcete prsa opticky zvětšit, pořiďte si šaty s fiží (volánem) ve výstřihu.

Reserved, 699 Kč

V poslední době je populární elegantní midi délka. Střih šatů pod kolena má tu výhodu, že zakryje silnější stehna, pomerančovou kůži, popraskané žilky, atd. Sluší všem ženám bez rozdílu věku. Ženy s hezky tvarovanými nohami udělají dobře, když si pořídí šaty s rafinovaným detailem v podobě asymetrického zkřížení spodního lemu. Sexy odhalení poblázní mužské smysly.

Mohito, 999 Kč

Letošní rok budou hrát prim především splývavé a vzdušné materiály, jako je například satén. Oděvy z luxusní tkaniny budou dominovat letošním kolekcím. Hlavním motivem bude pro tento rok opět divoký svět fauny a flory. Trendy barvou jarní a letní sezóny bude smaragdově zelená, odstíny modré a žluté. Klasikou je černá, červená a bílá barva.


Tamsinlondon.cz, 1360 Kč, 1200 Kč, 872 Kč

Nemáte v lásce šaty či fandíte netradičním kombinacím? Sáhněte po saténových zavinovacích šatech inspirovanými exotickou Asií a k nim si oblékněte široce střižené kalhoty. Outfit bude originální, ale zároveň elegantní. Jako třešničku na dortu můžete model doplnit o masivní zlaté šperky.

Čtěte také:

Reklama