Řada Podravka Natura vznikla jako odpověď na rostoucí povědomí zákazníků o zdravém životním stylu a jako potřeba zdravých a přírodních jídel. Tato absolutní inovace mezi kořenícími přísadami je v souladu s trendem zdravé stravy, je připravená z pod sluncem pěstované zeleniny, je bez přidaných aromat, barviv a glutamátu sodného, vhodná tak i pro ty nejmenší. Osahuje jak klasickou přísadu do jídel ze směsi zeleniny a bylinek, ale též řadu 10 vyvážených kořenících směsí s bylinkami pro dochucení běžných jídel. Pro zajímavost na výrobu jednoho sáčku přísady do jídel Podravka Natura bylo použito 450 gramů čerstvé zeleniny.

Přehled řady Podravka Natura:

Podravka Natura – přísada do jídel

podravkaPravé bohatství přírodních chutí a vůní. Tento jeden malý sáček obsahuje 450 gramů čerstvé, z pod sluncem pěstované zeleniny. Stačí jen přidat jednu čajovou lžičku (cca 3 g) do polévek, omáček, rýže nebo těstovin.

Obsah: sůl, sušená zelenina 30 % (mrkev, pastinák, cibule, brambory, celer, pórek, pepř, petržel, česnek), cukr, kvásek, bylinky (černý pepř, kurkuma, kopr)

Bez přidaných aditiv. Bez glutamanu sodného, inosinanu disodného a guanylanu sodného. Bez umělých barviv a aromat

Kořenící směsi Podravka Natura

podravkaNa grilovanou zeleninu

Zjednoduší přípravu pokrmů a vaření se pro vás stane zábavou. Nevíte-li si rady s tím, jak okořenit vaše jídlo, přidejte špetku této kořenící směsi a budete překvapeni, jak se chuť pokrmu zvýrazní.  Pozvěte do svojí kuchyně Středomoří a nechte se omámit vůni bazalky a oregana. 

podravkaKuře s bylinkami

Takto marinované kuře získá díky pečlivě vybraným bylinkám velmi zvláštní a lahodnou chuť. Doplníte-li váš pokrm čerstvými surovinami ze zahrádky, čeká na vás chuť přírody v její nezměněné podobě. 

podravkaNa zapékání a tousty

Na toast, dejte to, co máte rádi se špetkou kořenící směsi, zapečte a uvidíte, že si pochutnáte. Tak jednoduchá příprava a lahodná chuť výsledného pokrmu vás překvapí.

Grilovací koření:

podravkaMarináda připravená z této kořenící směsi dodá masu jedinečný šmak. Správně naložené maso budete s radostí grilovat a poté s ještě větší radostí konzumovat.

Křupavé kuře:

Zbožňujete křupavou kůrčičku kuřátka? Než dáte kuře do trouby, posypte jej kořenící směsí na křupavé kuře a můžete si být jisti, že až jej vytáhnete z trouby, budete mile překvapeni. Přirozená jednoduchost se snoubí s bohatou chutí pečlivě vybraných bylinek.  

podravkaBramborové variace:

Zjednodušte si přípravu jídel a ozvláštněte si běžné pokrmy jako jsou brambory. Během chvilky získáte netradiční večeři, kterou jistě ohromíte všechny strávníky. Uvidíte, že špetka kořenící směsi dokáže zázraky.   

Na salát:

Že co je zdravé, není chutné? S touto kořenící směsí se přesvědčíte o opaku. Pečlivě vybrané bylinky a koření dochutí salát tak, že budete sami překvapeni. Navíc bez přidaných glutamanů, takže Váš pokrm bude opravdu přírodní. 

podravkaNa rajčata a mozzarellu:

Lehký a velmi chutný pokrm připravíte během minutky. Špetka pečlivě vybraných a namíchaných bylinek na závěr bude tou pravou třešničkou na dortu, která nejen dozdobí, ale i dochutí vaše jídlo.

podravkaNa kefír a sýr Cottage:

Rychlá příprava, výrazná chuť a žádné kilojouly navíc - i taková může být vaše večeře.

podravkaHoubové variace:

Houby nemají nijak výraznou chuť, ale díky této kořenící směsi z nich vykouzlíte výjimečně dobrou pochoutku, která ozvláštní váš jídelníček. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet něco netradičního. 

Podravku Natura přísadu do jídel koupíte za doporučenou cenu 36,50 Kč a kořenící směsi Podravka Natura v klasickém sáčku o obsahu 25 gramů za doporučenou cenu 12,90 Kč.

Reklama