shutterstock-2005604678.jpg

Foto: Shutterstock

Černá krajka

Krajkové prádlo nikdy nevyjde z módy. Když se navíc naučíte, jak ho nosit tak, aby bylo vidět, a přitom zůstalo vkusné, stane se z něj velmi výhodná investice. Během letních dní můžete krajkovou podprsenku decentně odhalit, třeba ve výstřihu halenky. Velmi dobře vypadá i k vysokým kalhotám pod zapnutým elegantním černým sakem. A pokud se ale nestydíte a chcete se trochu odvázat, můžete ho i rozepnout.

Pastelové tóny

Kombinace tylu nebo jemné krajky v různých tlumených barvách podprsenek je ideální na teplé dny. Nejen, že jsou prodyšné a pohodlné, ale zároveň ukážete, že víte, co se aktuálně nosí. Stejně jako černou krajku toto prádlo neskrývejte. Hodí se pod volné košile, vzdušné šaty nebo halenky. Letos navíc barvy frčí víc než jindy. Nebojte se růžové, fialové, oranžové ale ani červené nebo zelené.

Sportovní styl

V horkých letních dnech se cítíme dobře ve všem, co je pohodlné a nikde nás neškrtí. Proto jsou sportovní podprsenky stále populárnější a většina z nás je ráda obléká i na běžné nošení. Díky tomu, že dnes vypadají velmi dobře a u spousty z nich vlastně není snadné určit, zda se ještě jedná o podprsenku, nebo o krátký letní top, dají se jednoduše kombinovat se všemi styly. Velmi dobře vypadají tyto podprsenky se sukněmi či kalhotami se zvýšeným pasem.

FotrweoJet.jpg

Astratex, 889 Kč / Zalando, 395 Kč / Sisnsay, 159 Kč / Vivantis, 324 Kč / Astratex, 586 Kč / H&M, 399 Kč

Foto: Se souhlasem HCM, Vivantis, Astratex, Zalando, Sinsay
Zdroj: Autorka článku

Reklama