Chtěli bychom vám představit zajímavý projekt, který podporujeme. Albert Kříž hraje na dudy v souboru Notičky a tento soubor aktuálně natáčí další cédéčko. Blíží se vánoce, třeba by se vám hodilo nebo by to mohl být hezký dárek. Každý přispěvatel něco za svůj finanční dar získá, můžete si vybrat svou odměnu – popis odměn je na stránce s informacemi o projektu.

Dětská lidová muzika Notičky z Řevnic natáčí cédéčko plné vánočních písní z celého světa. Pomozte nám ho pořídit a poslechněte si za odměnu koledy z Anglie, Lotrinska, Katalánska nebo Maďarska!

Hithit - Fum, fum, fum - točíme vánoční cédéčko

Co bude na cédéčku?

V pořadí, v jakém budeme natáčet, nabízíme koledy z Rumunska, Polska, Itálie, Irska, Ruska, Slovenska, Španělska, Maďarska, Rakouska, Švédska, taky jednu českou, potom ještě estonskou, anglickou, německou, francouzskou, poté moravskou a nakonec americký spirituál. Vesměs mají české texty, takže si je budete moci pobrukovat s námi u vánočního stromku. To by měl být váš cíl; náš cíl je nahrát to tak, abychom vám to pobrukování nekomplikovali.

Více o souboru Notičky z Řevnic najdete na webových stránkách www.noticky.cz , blíží se Vánoce, naším pozváním jsou i tyto akce, kde můžete Notičky vidět a hlavně slyšet!

6/11 – Muzikál BALADA PRO BANDITU (Kino Řevnice)

14/11 – Vystoupení v KUTNÉ HOŘE

30/11 – Mikulášský koncert kapely the Tap Tap /přímý přenos do ČT/…… hrajeme Fum,Fum Notičky

13/12 – 11.00 Myslivecké Vánoce, koncert v pražském Rudolfinu

noticky

Kdo jsou Notičky

Dětská lidová muzika Notičky z Řevnic nedaleko Prahy letos slaví 17 let své existence. Soubor, v němž působí na padesát muzikantů, zpěváků a tanečníků ve věku od tří do 19 let, má za sebou řadu zajímavých vystoupení, od pěti festivalů v USA po společné koncerty s The Tap Tap Orchestra či cimbálovou muzikou Hradišťan v pražském Rudolfinu.

Co je projekt HIT HIT

„Lidi + internet. Hotovo.”

Hithit propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit. Plní sny umělcům, kreativcům, designérům, vývojářům, géniům. Plní je i vám. Je to nová, inspirativní forma propojení obchodníků s klienty. Obě strany navážou jedinečnou spolupráci.

Všechno nebo nic Každý projekt má na shromáždění požadované částky maximálně 45 dní. Pokud se mu to nepodaří, nedostane ani korunu. Důvod je jednoduchý. Chráníme tím všechny zúčastněné. Žadatele o příspěvky to nutí nastavovat si reálné cíle a motivuje je to k co největší mobilizaci komunity. Jejich fanoušci zase mají jistotu, že na produkt, který podpořili, nebudou čekat nesmyslně dlouhou dobu.

Pokud jste o HIT HIT ještě neslyšeli a máte sami zajímavý tvůrčí nápad, může být pro vás náš článek inspirací pro spuštění své vlastní podpory projektu. Podmínky najdete na stránkách www.hithit.com

Reklama