L-Carnitin + HCA + Chrom - spojení, které pomáhá spalovat tuky. Co o něm víme a jak se uplatňuje pro dosažení dobré fyzické kondice a pěkné postavy? 


Speciální a velmi účinná kombinace L-Carnitinu a extraktu rostliny Garcinia cambogia s obsahem přírodní kyseliny hydroxycitronové (HCA) je určena k maximální podpoře spalování tuků a k výraznému omezení jejich ukládání. Více než dvacetileté výzkumy shodně ukazují, že Garcinie má významné pozitivní účinky v řadě oblastí včetně kontroly hmotnosti, kontroly cholesterolu v krvi a metabolizmu energie.


A to vše bez nebezpečí vedlejších účinků. Studie potvrzují, že potlačuje chuť k jídlu a brání tvorbě tuků a cholesterolu. Kyselina hydroxycitronová brání syntéze tuků z glukózy, z níž místo něj tvoří svalový nebo jaterní glykogen. Jiné studie uvádí, že brání ukládání tuků do tukových buněk a snižuje ukládání tuků v játrech.

 

Tento přípravek je vhodný při snižování nadváhy a udržování štíhlé linie a velmi dobře se uplatňuje při všech činnostech vedoucích k dosažení dobré fyzické kondice a pěkné postavy. Přípravek je ve formě sirupového koncentrátu, který neobsahuje žádné cukry. Připravený nápoj má výbornou, mírně nasládlou grapefruitovou chuť.

 

K dosažení požadovaných výsledků by měl být přípravek užíván denně po dobu minimálně 4-6 týdnů, a to i ve dnech bez tréninku. Nejvhodnější je aplikovat dávku vždy ve 2-3 dcl vody, jednu před snídaní a druhou na závěr dne před spaním nebo před tréninkem. To omezí ukládání tuků ze stravy přijaté během dne a zvýší spalování v průběhu fyzického výkonu. Jedna dávka (20 ml) obsahuje 700 mg L-Carnitinu, 500 mg čisté HCA, 0,2 mg chrómu, 200 mg vitaminu C, 40 mg vitaminu B5. Pravidelná konzumace přípravků s obsahem Garcinie příznivě ovlivní metabolismus tuků a cukrů ve Vašem těle.

Více na stránkách www.sportwave.cz