• Life extension NAD+ Cell Regenerator (30 tobolek, cena: 640 Kč)

NAD+ je nezaměnitelnou látkou pro fungování našich buněk.

NAD+ je koenzym, který se nachází v každé buňce a usnadňuje produkci ATP. ATP neboli adenosintrifosfát používají buňky k produkování energie nezbytné pro naše tělo. Zvýšením hladiny koenzymu NAD+ (a tedy ATP) můžeme na buněčné úrovni bojovat s pocitem celkové únavy.

Naše buňky spotřebovávají energii nejen k tomu, abychom vykonávali každodenní aktivity. Tato energie zajišťuje správné fungování buněk, jejich schopnost opravovat poruchy DNA, zmírňovat změny způsobené věkem a vnějšími vlivy (sluneční záření, znečištěné ovzduší, těžké kovy atd.)

S pokračujícím věkem ztrácí naše tělo schopnost efektivně produkovat NAD+, proto je vhodné ho doplňovat pomocí doplňků stravy.

63ef69dc9078aobrazek.jpg
K dostání exkluzivně na
www.topkosmetika.online

  • Hydropeptide Brighten & Glow Jelly Mask (cena: 1400 Kč)

Tato dvoufázová maska na základě hydroželé rozjasňuje a sjednocuje odstín pleti a zároveň jí dodává důležité látky, které ji maximálně hydratují a uzamykají vlhkost v pleti. Díky rozjasňujícím složkám jako je kyselina tranexamová a niacinamid je toto ošetření účinné a dostatečně šetrné pro všechny typy pleti.

Je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Zaměřuje se na problémy, jako je dehydratace,mdlost, suchost, nerovnoměrný odstín pleti, narušená kožní bariéra a hyperpigmentace.

63ef6a0c6b5f2obrazek.jpg
K dostání exkluzivně na
www.topkosmetika.online

  • Hydropeptide InnerDerm Rx Starter Kit (30 softgelových tobolek, cena: 2000 Kč)

Optimalizujte stárnutí své pleti* dodáním svým buňkám základního stavebního materiálu pro zdravou, zářivou a pružnou pleť. Tato patentovaná veganská receptura zajišťuje strukturální integritu pokožky a podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho těla proti slunci, znečišťujícím látkám, stresu a nevhodné stravě, které vyvolávají stárnutí.

Obsahuje olej z Kamejky rolní bohatý na omega 3 a 6 kyseliny, patentovaný rajčatový extrakt, kyselinu hyaluronovou a vitaminy A a E.

Podpořte mládí své pleti. Denní dávka tohoto veganského přípravku hydratuje, vyhlazuje a chrání. Produkt s obsahem 5 klinicky prozkoumaných složek buduje přirozenou obranyschopnost těla proti stárnutí pleti*.

Výhody:

  • Pomáhá viditelně zredukovat drobné linky a vrásky
  • Podporuje hydrataci, pružnost a hladkost pokožky
  • Zvyšuje schopnost pokožky udržet si svou přirozenou pružnost
  • Pomáhá snižovat zarudnutí pokožky.

63ef6ac477129obrazek.jpgK dostání exkluzivně na www.topkosmetika.online
63ef695f89df5obrazek.jpg