9. září 2006 se koná velké finále již 3. ročníku soutěže
Miss Barbie 2006 a Miss My Scene 2006!

Soutěž šikovných a sympatických holčiček jde do finále! Přijďte i Vy podpořit 36 děvčátek, která postoupila ze semifinálových kol a těší se na finále soutěže Miss Barbie a Miss My Scene 2006!

Finále se koná 9. září od 10:00 hodin v Obchodním centru Letňany, v Praze.

Finalistky v kategorii Miss Barbie jsou holčičky ve věku 4–6 let.
Finalistky v kategorii Miss My Scene jsou děvčátka ve věku 7–10 let.

Semifinálová kola se uskutečnila v červnu letošního roku v Plzni, Ostravě, Hranicích na Moravě, Brně a v Praze. V obou kategoriích předvedly své dovednosti stovky šikovných holčiček, ze kterých hvězdná porota vybírala ty, které postupují do finále. V porotě soutěže Miss Barbie 2006 a Miss My Scene 2006 usedly známé české celebrity. Všichni porotci do jednoho se shodli na tom, že vybrat nejšikovnější a nejsympatičtější děvčátka ze všech přihlášených nebylo vůbec jednoduché!

V porotě o semifinalistkách rozhodovaly známé osobnosti:

Luďka Kuralová – moderátorka TV Prima, Roman Štolpa – herec a moderátor (Rodinná pouta, Prima jízda), Eva Ujfaluši – herečka (Rodinná pouta, Experti), Hanka Gajdošová – účastnice reality show VyVolení, Zuzana Dřízhalová – herečka (Rodinná pouta), Tomáš Fíla – moderátor TV Prima,

Miloslav Mejzlík – herec (Rodinná pouta), Anife Vyskočilová, Zdeněk Mahdal – herec, moderátor, Romana Vítová – moderátorka počasí TV Prima. 

Miss Sympatie 2006
Porotě se v průběhu všech semifinálových kol podařilo vybrat 18 holčiček v každé kategorii. Jejich fotografie a jména naleznete na www.m-ocean.cz/missbarbie
Na těchto stránkách můžete také hlasovat a rozhodnout tak o letošní Miss Sympatie! Hlasování v této kategorii končí dne 1. září 2006. Jméno nové Miss Sympatie pro rok 2006 se dozvíte 9. září na finále soutěže.

Finále budou moderovat: Veronika Nováková a Michal Slaný

V porotě usednou:
Lucie Vondráčková (zpěvačka, herečka)
Petra Voláková (moderátorka TV Prima)
Tomáš Savka (zpěvák)
Saša Rašilov (herec)

Přijďte na finále již 3. ročníku soutěže Miss Barbie a Miss My Scene 2006. Těšíme se na Vás v sobotu 9. září od 10:00 hodin v pražském Obchodním centru Letňany za přítomnosti celé řady známých osobností. Čeká vás vystoupení Lucie Vondráčkové, zazpívá také Tomáš Savka a těšte se na spoustu super soutěží o bezva ceny. Chybět nebude ani vlasové studio a líčící stánek od Rimmel London nebo Barbie módní přehlídka! Přijďte se s námi smát, tancovat a hrát si!

S magazínem Žena-in můžete právě teď o Barbie soutěžit. Stačí KLIKNOUT.

Reklama