Dobrý den milá Streamline, děkujeme za příspěvek. Je fajn, že vám dokáže na tváři vykouzlit úsměv právě Sandra Pagodová. Krásný den!


 

Na kafe bych šla ráda určitě s českou známou osobností, abych si s ní mohla i pěkně popovídat bez toho aniž bych přemýšlela nad každým slovíčkem a když si mám vybrat mezi českými známými osobnostmi, tak mě napadá Sandra Pagodová. Ráda se obklopuji lidmi, kteří híří energií, jsou usměvaví, upřímní a je s nimi legrace. Osobně paní Sandru samozřejmě vůbec neznám a ani jsem nikdy neměla možnost vidět jí naživo, ale působí na mě jako velmi optimistický člověk, s kterým rozhodně sranda být musí.

Na divadelní představení u nás ve městě občas zavítám a přiznávám, že chodím hlavně na ta, která mě zaujmou nejen svým obsahem, ale i hereckým obsazením a bohužel jsem u nás ještě nenarazila na divadelní představení, kde by hereckou roli ztvárnila právě herečka Sandra Pagodová - to bych se určitě podívat šla;-) Ve filmech a seriálech mě tato žena téměř vždy dokáže rozesmát.

sandra

Podpisy slavných osobností jsem sbírala kdysi do památníčku jako puberťačka, nyní už podpisy slavných nesbírám, ale památníček mám stále schovaný;-) Dříve jsem neměla vůbec žádný problém s oslovením známé osobnosti a požádáním o podpis či o společné vyfotografování - nyní už si na něco takového netroufám...jednak chápu, že ne vždy to musí být příjemné nebo vhodné, když takto někoho oslovujete a jednak už mi to prostě přijde blbé, aby si dospělá ženská říkala o podpis:-))

Přeji všem krásný den a ať třeba dnes potkáte tu slavnou osobnost, kterou obdivujete:-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama