Tento příspěvek je jen pro silné nátury. Čtenářka Bohuša obviňuje rádoby podomního prodejce ze smrti své tety...


Na podomní prodej a hlavně prodejce mám ty nejhorší vzpomínky a zkušenosti, jaké jen můžou být - díky podomnímu prodejci přišla o život má tetička!

Bydlela sama v bytě, a i ve svém věku 89 let byla soběstačná a zdravá, ale jen do té doby než ji u dveří zazvonil PODOMNÍ PRODEJCE, který jí nabízel levné zboží - ve své důvěřivosti jej pustila do bytu a to se jí stalo osudným... když chtěl rozměnit 5000Kč, chtěla se mu zavděčit a šla do druhé místnosti pro peníze, on jí následoval, tam ji omráčil - ukradl všechny její peníze, které měla, a co víc, neštítil se ji vzít ani balíček kávy a půl litru becherovky, kterou měla v baru a vypařil se do neznáma! Z podomního prodejce se vyklubal prach obyčejný zloděj!!!

Když se tetička probrala, nemohla uvěřit tomu co se stalo - v šoku se dobelhala k sousedům, kteří nás ihned telefonicky kontaktovali... ješte ten den jsme k tetičce přijeli (200 km), přivezli jsme ji nějaké peníze, aby měla alespoň něco do důchodu, a taky hlavně ji psychicky podpořit! Byla z toho velmi špatná, neustále nemohla pochopit to, že lidé jsou takový necitelní...! Pozdě večer jsme od ní odjížděli, a ani ve snu nás nenapadlo, že ten večer jsme s ní mluvili naposledy...! Nemohla se smířit s tím, co se jí stalo, a do týdne zemřela... díky tomuto PODOMNÍMU PRODEJCI - obyčejnému zloději přišla naše tetička o ŽIVOT - tato aféra v ní spustila časovanou bombu, která ji do týdne zabila!!! Pachatel je dodnes neznámý!!!

Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

Reklama