Jak si svým vyhraněným přístupem k podomnímu prodeji zavařila čtenářka Papua? Přečtěte si její příspěvek...


Podomní prodej nesnáším, řekla bych, spíše nenávidím :-). Jsem přesně ten typ, který se nedá přesvědčit ke koupi něčeho, co nepotřebuje, nebo o tom není pevně přesvědčen. Proto jakékoli podomní obchodníky bez milosti vyhazuji a zavírám před nimi dveře.

Jednou jsem si ale tímto svým přístupem zavařila na pěkný trapas. Jelikož ke mně domů nechodí žádné neohlášené návštěvy, každý nečekaný zvonek značí obchodníka. U mne nejčastěji kabelové televize apod. Jelikož TV nevlastním, tak pro mne zbytečné :-).

Po příchodu z práce jsem si uvařila kafe, a najednou zvonek. No jdu otevřít a urychleně zase zavírám dveře, se slovy, že nic nesháním a nepotřebuji. Znovu zvonek, tatáž situace, říkám si ten je ale vytrvalý. Zavírám znovu a pán opět zvoní. Naštvaná otevírám, nepustil mně ani ke slovu :-).

Byl to odečet plynu :-).

Papua

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

  • ... prodejcích podomních.
  • ... prodejcích na parkovištích.
  • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

Reklama