Děkujeme za další příspěvek na téma Láska. Poslala čtenářka s nickem danae a vy si přečtěte, kdo vchází do jejích snů...

Podoba lásky může být i imaginární...jako tahle představa či sen...

Fluidum…

…sedíš, jsi uvolněný, sytý, je ti dobře, konečně máš klid pro svoje myšlenky.  Kdesi v dáli funguje svět svým obvyklým tempem a tobě je to fuk, jsi unavený, začínáš však vnímat cvrkot cvrčků hrající svůj první večerní koncert.  Za oknem se snáší soumrak s načervenalým odleskem zapadajícího slunce, záclony povívané letním vánkem, který se ovine kolem tvé tváře a zmizí, aby po chvíli opět zalaškoval vlasy. Zdá se, že není na světě nic, co by tě vytrhlo z příjemné apatie a ty chceš, aby to tak zůstalo co nejdéle. Nejlíp navždy. Puštěné rádio tiše hraje jakýsi pomalý ploužák a ukolébává tvoji mysl….

Ucítíš vůni mošusu a ambry, kde se vzala? Tvé oči se mírně pootevřou a na svém levém rameni ucítíš moji ruku. Jsem za tebou. Prstem pravé ruky ti pomalu, pomalounku projedu kolem ucha přes čelist k jamce klíční kosti, kde mě zbrzdí knoflík košile. Strneš, bojíš se, ale zároveň chceš, abych pokračovala.

Pod tlakem prstu knoflík povolí a uvolní cestu prstu pokračovat dál, dál….u ucha slyšíš můj zrychlený dech a cítíš z něj touhu. Zmocňuje se tě vzrušení a napínají se ti všechny svaly jako šelmě v ohrožení. Chceš se otočit, ale moje ruka se posunula k opasku kalhot, kde hledá sponu, aby ji uvolnila, jsi ohromen. Tváří a ústy ti laskám pravou líc a krk.

Jakési mámení ti znemožňuje jakýkoli pohyb, avšak svaly jsou napnuty k prasknutí, spona povolila. Přejíždím zpět po břichu výš na hruď a druhou rukou tě objímám kolem krku. Jakoby elektrizující světlo proletělo tvou myslí a ruce vystřelily vstříc mému tělu, aby ho objaly. Třesouc se vzrušením a nadějí, zamotaly se v lehké tunice více odhalující než zahalující. V červeném šeru večera spíš tušíš, než vidíš.

Tvé ruce hledají,  kde by vklouzly pod vzdušnou látku až najdou cestu, moje nahé tělo spočinulo v tvé moci  aby pocítilo tvou obrovskou, drtící sílu, schopnou ničit, kdyby ti někdo zabránil udělat započaté dílo. Trhnutím rozpínáš zip u kalhot a zároveň mě líbáš mezi prsy i na nich, ústy vnímáš moje vzrušení a můj dech tomu odpovídá. Posuneš se, aby kalhoty uvolnily žár, který, zdá se, tě spálí, když to neuděláš.  Popadneš mě mezi nohama a posadíš rozkročmo na svá kolena, snažíš se najít cestu a posuneš mě blíže k tělu, mezitím ti ústy saju lalůček ucha a snažím se ti pomoci v tvém úsilí, cítím jak vlhkost mého klína postupuje a žhne.

Tvá ruka je první, co najde cestu a snaží se pomoci uskutečnit ten neskutečný čin, který když neuděláš, tak exploduješ. V podbřišku cítíš žár spalující mysl a řídíš se instinktem zvířecí říše. Konečně jsi v předsálí tajné komnaty a chceš dál, co nejdál, nejhlouběji …ještě to nejde, moje tělo se třese touhou … prudkým pohybem dílo dokonáš…mé tělo se jako v křeči prohne a v hlavě slyšíš můj výkřik touhy, lačnosti, zvířecí dravosti a chtivosti nesoucí se ke hvězdám a následuje výbuch emocí, svět v tu chvíli neexistuje, z mého těla vystřelila záře a mé nehty zarývající se do tvých ramen a zanechávající za sebou krvavé stopy, necítíš…

Mocným trhnutím tvé ruce vystřelí do výše a probereš se, vytřeštěnýma očima spočineš na tváři klidně klimbajícího kolegy, kterému vůbec nevadí, že mu teče slina z koutku úst a pocintal si triko…Zůstal jen pot, zmatek a…

danae

To nebylo zrovna romantické procitnutí...

Co vy na to, milé ženy-in? Zdají se vám také erotické sny, nebo je prožíváte ve skutečnosti?

Co pro vás znamená láska? Jste právě zamilovaná? Prozradíte nám do koho?

Jak jste strávila 1. máj? Oslavila jste tento svátek prací, láskou, nebo obojím?

Byla jste políbena pod rozkvetlým stromem? Připadá vám tento zvyk romantický, nebo směšný?

Napište nám o svých láskách na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama