Znáte ve svém okolí muže, jež osaměli, ať už z jakéhokoliv důvodu?

Pokud jde o rozvody, představte si, že v roce 2001 bylo v naší republice rozvedeno 31 586 manželství, je to za 11 let o 10 000 rozvodů víc.
Do té doby byli muži opečováváni matkami a partnerkami – ty vypraly (když před tím prádlo roztřídily), vyluxovaly, ustlaly, převlékly, vyžehlily, utíraly prach, ..... prostě staraly se plně o chod domácnosti.

Banální, že? Nestojí to ani za řeč, že?
Zároveň nikdo netvrdí, že si muži nedokáží ani namazat chleba máslem.
Jenže, to je jako se vším.
Jak na to? Poraďte mužům!

Aby byl úspěch vašeho byznys plánu dokonalý, doporučuji, abyste byznys plán realizovali dva, jin a jang, žena a muž. Vy, jako žena, dokážete říct, co a jak je potřeba udělat, zatímco váš partner rady zpracuje z mužského pohledu.

A co takhle obohatit praktický web i o „koutek krásy a péče o tělo pro muže“? Pánské časopisy se tomu snad věnují, ale kolik mužských je ochotno za ně utrácet? To když takový web najdou při surfování po internetu za 18 Kč na hodinu nebo při paušálu za ADSL, ještě si řeknou, jak chytře nakoupili.

I když, jak to tak píšu, nehodil by se taky web pro ženy? Jak umíchat maltu, postavit dům, vyměnit kolo u auta, otevřít zámek (to by se mi moc hodilo!).

Už to vidím: Míchejte maltu tak dlouho, dokud nedostane (te) ten správný odstín......

S inspirací z portugalského webu pro rozvedené muže zpracovala a své si přisadila

       
Reklama