Moderátorka Zuzana Belohorcová (33) vstoupila v úterý 24. 2. do Kristových let. Třiatřicáté narozeniny moderátorka nechtěla medializovat a veřejně slavit a raději je oslavila prací, protože ten večer moderovala „otvíračku“ nového baru v centru Prahy. Její přítel Vlasta Hájek (32) si ale nenechal uniknout příležitost Zuzaně veřejně popřát, dát jí květiny, malinový dort a velice speciální dárek - let stíhačkou.

 

„Letos jsem si pro Zuzku připravil něco opravdu mimořádného. Jako dárek k narozeninám absolvujeme v květnu společně let vojenskou stíhačkou, na dříve to bohužel nešlo domluvit,“ prozradil Hájek Korzu, na jaký dárek se může slovenská moderátorka tento rok těšit.

„Narozeniny samozřejmě ještě pořádně oslavíme příští týden, a to jen spolu v klidu a teple někde u moře. Připijeme si skleničkou nějakého dobrého vína a budeme pozorovat západ slunce,“ dodal Hájek.

Ačkoli Belohorcová není fanynkou adrenalinových sportů, už několikrát se prý nechala od svého přítele k podobným aktivitám přemluvit. Například když se v Las Vegas nechali vystřelit na osmisetmetrové rampě, nebo zkusili tamní extrémní horskou dráhu.


„Mě samotnou by nikdy nenapadlo se do takových záležitostí pouštět, ale s Vlastou jsem schopná a ochotná jít úplně do všeho,“ přiznala pro Korzo půvabná blondýnka, která by se ještě tento rok ráda stala maminkou. „Svatbu zatím neřeším, protože si myslím, že je v první řadě na muži, aby poklekl a položil tu pověstnou otázku. Zato vím jistě, že do konce roku bych chtěla miminko,“ uzavřela Belohorcová, která Korzu potvrdila, že s Hájkem na děťátku už začali intenzivně pracovat.

Reklama