Milé ženy-in, 

už delší dobu přemýšlím, zda bych neměla skoncovat svůj průměrný život kancelářské myši, která ráno pípne, odmaká si osm hodin, pípne a jde domu.

Přemýšlím o tom, začít podnikat. Můj přítel také podniká a oproti mně vychází s časem kupodivu lépe, o financích nemluvě. Nápad k podnikání mám, peníze si mám také kde půjčit, přemíru času  tomu také hodlám věnovat, jen stále nevím, nejsem si jistá... Normálně rozhodování pro mě není tak těžké, ale znám totiž  také spoustu lidí, co se strašně zadlužili a málem jim to zlomilo vaz.


Zajímalo by mě, jakou zkušenost s podnikáním a se začátky v podnikání mají ženy-in. Kdyby mi napsaly své zkušenosti nebo v čem a jak začínaly podnikat a jak jim to šlo, tak by mi to třeba pomohlo se rozhoupat..

lonely


Děkujeme za mejlík na zamyšlení. Každá strana má svůj rub a líc. Já sama jsem si vyzkoušela obojí. Rozhodnutí je pouze na vás.

Aby se vám lépe rozhodovalo, zasíláme vám dárek v podobě prášků Pharmaton Activit. Působí proti únavě a posiluje tělesné a duševní funkce.

redakce@zena-in.cz

Jak to vidíte vy, milé čtenářky? Také máte nějaký svůj sen? Napište nám.

Nezapomeňte, že dnes v 11h00 končí hodinová soutěž a ve 12h00.začíná třetí kolo v piškvorkách.

Reklama