Podnikání je vášeň, která přináší nejen finanční uspokojení, ale také osobní naplnění. Jakákoli podnikatelská myšlenka má potenciál se stát „skvělým byznysem“. Vlastník myšlenky musí jen umět naslouchat a přijmout informace, které nezbytně potřebuje pro kvalitní zacílení trhu, zákazníků a propagaci svého nápadu.

Někteří podnikatelé mají vnímání jedinečného okamžiku pro realizaci „byznysu“ jako dar. Ti nejlepší ale nezůstávají ve vlastní ulitě a informační izolaci, protože vědí, že informace a zkušenosti, které přináší praxe, jsou k nezaplacení. Právě takovou možnost máte nyní nadosah v rámci Konference o podnikání. Můžete se zde seznámit s nápady, způsoby a obchodními praktikami podnikatelů, kteří mají odpovědi na otázky, před kterými “VY“ teprve stojíte.

podnikání

Konference o podnikání 2013, GOLF RESORT BRNO

Potkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů. Otevřeně nabídnou své myšlenky, poradí jak na řešení podnikatelských otázek jít chytře a co třeba raději nedělat. Také Vám vysvětlí, že inspirace na Vás může čekat všude, a proto je dobré se umět uvolnit, být mezi lidmi a naučit se dobře naslouchat.

Podnikání, cestě k úspěchu, překonání rizik, ale i novým trendům v obchodě se bude věnovat Konference o podnikání 2014. Dne 26. 11. 2014 zde vystoupí ve třech blocích podnikatelé, kteří budou hovořit o nových trendech v obchodě, způsobech pochopení a realizace podnikatelských projektů a kvalitní práci se zákazníky. Otevřeně Vám také nabídnou rady a tipy, co na svém podnikání nepodcenit, na co se v dnešní době maximálně zaměřit a proč je pro podnikání důležitá slušnost a srdce. Nejexklusivnější na celé akci bude interaktivní networking, kde si můžete vybrat prezentujícího a otevřeně se o svém podnikání, nápadech či obavách poradit.

podnikání

Na konferenci vystoupí:

  • Filip Dřímalka   - Filip se věnuje vzdělávání marketérů a propagaci využívání nových technologií, aplikací a outsourcingu pro zjednodušení práce. V ČR vede několik projektů, mezi něž patří Know-how-klub.cz a konzultantskou firmu, která pomáhá společnostem z Czech TOP 100.
  • Milan Slanina - Milan má více než 20ti letou praxi v obchodu, tvoření obchodních strategií a vedení týmů. Jeho krédem je „věci by se měly řešit selským rozumem“.
  • Dagmar Jelínková  - Dagmar podniká více než 15let a specializuje se na finanční řízení firem a jako CEO nám ukáže tipy, jak si klienta udržet.
  • Jan Laibl  - Pro Jana je obchod jeho největší vášní. Otevřeně svým posluchačům předává zkušenosti, vytváří prodejní skriptů a pracuje s obchodními týmy.
  • Jitka Ševčíková - Jitka je zkušená koučka, mentorka, facilitátorka poradenství v oblasti emoční inteligence, redukce stresu a řízení času. Konferenci bude moderovat.

Podnikejte chytře, podnikejte s vášní. Setkejte se s „6kou“ úspěšných 26. 11. 2014 na Konferenci o podnikání v Otevřené zahradě na Údolní 33 v Brně. Více o konferenci a registraci zde!

Reklama