Značka head & shoulders představuje nové složení osvěžujícího šamponu a balzámu na vlasy Apple Fresh s technologií Scent Burst

Nikoho nepřekvapí, že většina z nás miluje vůni krásných, právě umytých vlasů. Proto značka head & shoulders uvedla na trh šampon a balzám na vlasy Apple Fresh s novým složením. Šampon i balzám patří do nedávno vylepšené řady Fresh and Clean a oba mají jeden cíl: nepřekonatelně čisté a svěže vonící vlasy – vlasy, které nejen skvěle vypadají a nádherně voní, a zůstávají až 100% bez lupů*.

Peter Lux, kreativní ředitel divize péče o tělo značky head & shoulders vidí působení čistých, právě umytých vlasů na svých klientech každý den. „Myslím, že každý ví, jak nás může příjemná vůně ovlivnit - může nás potěšit a dokonce vyvolat starou vzpomínku. Budou-li vaše vlasy skvěle vonět, pomůže vám k pocitu svěžesti po celý den!“

Vůně Apple Fresh – jemná vůně pro vlasy

head & shouldersPokud se jedná o pocit čistoty a svěžesti, studie prokázaly, že čich je přímo spojen s částí našeho mozku, který ovlivňuje naše emoce, což znamená, že už samotná svěží vůně dokáže vyvolat pocit čistoty a osvěžení.

Vůni Apple Fresh vyvinula značka head & shoulders s pomocí vysoce sofistikovaných procesů, které se používají při tvorbě jemných vůní. S horními, středními a základními tóny svěžího ovoce, jako zelené jablko a asijská hruška, jasné květinové tóny, například lilie, růže a jasmín a jemná vůně pižma s teplými dřevitými tóny. Vznikla povznášející svěží vůně, která vydrží dlouho po umytí vlasů. A co víc, zůstává nejen po umytí a vysušení vlasů vysoušečem, ale také při úpravě vlasů a během dne.

Nová technologie Scent Burst

Značce head & shoulders záleží na tom, aby svým spotřebitelům poskytovala vysoce účinné výrobky pro péči o vlasy a pokožku hlavy, stejně jako jedinečný zážitek z mytí vlasů. Proto spojila s vědci, návrháři výrobků a předními parfuméry, aby optimalizovala  vůni šamponů head & shoulders – nově definovaný zážitek ze sprchování a mytí vlasů. Výsledkem je nová, vodou aktivovaná technologie uvolňování vůně Scent Burst.

Tradiční model vůně se vyznačuje vysoce prchavými horními tóny, pomalu doznívajícími středními tóny a základními podtóny. Tvůrci technologie Scent Burst tento model napodobili, navíc s bonusem intenzivnějších horních tónů. Je to stejné, jako přechod z běžné televize na televizi s vysokým rozlišením: technologie Scent Burst umožňuje zřetelnější a koncentrovanější vůni. Tento nový přístup poskytuje účinné uvolňování horních tónů vůní, obsažených ve složeních výrobků head & shoulders, což zlepšuje celkový zážitek z mytí vlasů.

Snově čisté

Při mytí vlasů nejde jen o vůni, jedná se více o pocit svěžesti. Pro head & shoulders je také důležité to, aby šampon a balzám na vlasy poskytovaly skvělé výsledky, a to i při odstraňování lupů, nečistot a kožního mazu. Naštěstí, technologie Pro Clean kolekce Fresh and Clean obsahuje speciální kombinací tří čisticích složek, které head & shouldersúčinně odstraňují nežádoucí mastnotu a nečistoty. 

Nejen to, ale výrobky Apple Fresh také obsahují vysoce účinný ZPT (zinkpyrithion), který působí na na kvasinku Malassezia globasa, žijící v pokožce hlavy, a která může vést ke tvorbě lupů. Díky zinkopyrithionu, který působí na pokožku hlavy a vlasy po celý den, zůstávají vlasy svěží po velmi dlouhou dobu.

A to ještě není všechno – k revitalizaci vlasů kromě těchto aktivních látek u výrobků Apple Fresh přispívají také speciální odpuzovače nečistot, díky nimž je povrch vlasů hladší a měkčí a neulpívá na nich nečistota ani prach. Vlasy budou nejen příjemně vonět, ale po celý den si zachovají vzhled právě umytých vlasů a budou vypadat svůdně, až 100% bez lupů*.

Jak říká Peter Lux: „Díky krásným, lesklým a nádherně vonícím vlasům budete nejen svěže vypadat, ale budete se tak po celý den i cítit!“

Šampon a balzám na vlasy head & shoulders Apple Fresh s novým složením a technologií Scent Burst je již k dostání v síti maloobchodních prodejen, kde najdete další výrobky značky head & shoulders informace o výrobcích značky head & shoulders najdete na stránce www.headandshoulders.com.

Doporučené maloobchodní ceny:

  • Šampon (200 ml)         Kč   79,90
  • Šmpon (400 ml)          Kč 139,90
  • Balzám na vlasy (180 ml)     Kč   79,90
  • Balzám na vlasy (360 ml)     Kč 139,90
Reklama