Čokoláda v lázních? Ano! Čokoláda totiž nejen chutná, ale její blahodárné účinky působí příznivě proti stresu a špatné náladě. Díky obsahu kofeinu je vynikající také proti celulitidě, a zvyšuje pevnost i elastičnost vaší pleti. A právě společnost Lázně Mšené byla jedna z prvních lázeňských společností, které zavedla tuto dnes již oblíbenou proceduru do své rozsáhlé nabídky. Zapomeňte tedy na každodenní stres a starosti a prožijte příjemné zážitky v rodinných Lázních Mšené, tedy v malebných lázních s historií od roku 1796.

Lázně Mšené

Přijeďte do Oázy klidu a pohody nedaleko Prahy a vychutnejte si jeden z mnoha rituálních pěstících balíčků procedur, který vám zabere pouhé tři hodiny. Nechte se hýčkat a rozmazlovat vybranými složkami přírodního původu, které omámí Vaše smysly. Během rituálu nazvaného Perla Amazonie na Vás v péči o celé tělo čeká regenerační peeling, omlazující maska a uvolňující aroma masáž.

Nemáte čokolády stále dost?
Chcete si splnit svůj dětský sen a ponořit se do čokolády až po uši?

Vychutnejte si jeden z tradičních lázeňských balíčků, během kterého budete obklopeni čokoládou od hlavy až k patě. Čokoládový balíček obsahuje čokoládovou masáž zad, čokoládový zábal dolních končetin a v neposlední řadě čokoládovou koupel.

čokoláda

A pokud si budete chtít čokoládu opravdu vychutnat plnými doušky, zavítejte do příjemné lázeňské restaurace na čokoládový dortík a či šálek dobré horké čokolády.

Více o lázeňských rituálech, cenách i další nabídku lázní naleznete na www.msene.cz.

 

 

Reklama