Chcete pohodičkovou, oddechovou komedii a Kevina Costnera? Zajděte do kina na film Co je šeptem…, který má ve čtvrtek 9. února v Čechách premiéru.

 

Kevin Costner je sice sympaťák a například ve filmu Osobní strážce jsem se na něj nemohla vynadívat. Ale mě ve filmu lákalo hlavně herectví Jennifer Aniston a Shirley MacLaine.

Tyto dvě dámy jsou především velice sympatické a v každém filmu mě mají větší šanci rozesmát než „stoprocentní“ krásky.

 

A stejně tomu tak bylo i ve filmu Co je šeptem…, kde si zahrály vnučku s babičkou. Vlastně, pozor! Sarah Huttinger (Jennifer Aniston) nesmí na veřejnosti Katharine (Shirley MacLaine) v žádném případě oslovovat „babičko“! Katharine má přece styl. A také tajemství. Nechává si ho pro sebe. Ale jen do chvíle, kdy přijede Sarah do rodné Pasadeny na svatbu své sestry Annie.

 

Zraje jako víno

 

Sarah má dobré zaměstnání. Jenže. Její přítel Jeff (Mark Ruffalo) ji miluje celým srdcem a chce si ji vzít. Jenže. Všechno je v pořádku. Jenže Sarah tak docela ne.

 

Najednou se cítí nespokojená se svým životem a začíná se jí stále více zdát, že není šance, aby našla sama sebe. A pak se setká s Beau Burroughsem (Kevin Costner), který jí ukáže, že život se dá žít i jiným způsobem, než na který je zvyklá.

 

Kevin Costner (51) už není nejmladší. Ale začíná mít podobné charisma jako například Sean Connery. Zraje jako víno. A tak, když svádí Jennifer Aniston, nevypadá při tom ani trochu směšně. Mark Ruffalo vypadá oproti Costnerovi naopak velice oddaně a zamilovaně. A tak Sarah nezbývá nic jiného, než si uvědomit, co je v životě přednější.

 

Nechá se Sarah "unést" Beauem? Jeho smyslem pro dobrodružství? Vymění jej za Jeffa? Odpustí babičce, co provedla? To vám samozřejmě neprozradím. Zajděte si na Co je šeptem… a uvidíte sama.

 

Malá rada na závěr. Odpusťte filmu trochu přeslazený konec a užijte si nepřekonatelné herectví vždy šik dámy Shirley MacLaine.

 

Mohu vám snad přece jenom dopředu trochu napovědět! Viděla jste film Absolvent (1967) s Dustinem Hoffmanem v hlavní roli? Tak vězte, že na každém šprochu je pravdy trochu…

 

Reklama