To je otázka. Snad podle krásy nohou, ne? Stejně jako u sukní si volíme délku šortek podle toho, jaké máme nohy. Šortek je mnoho druhů, ale komu které sluší? To si dnes probereme. 

Hot pans

sortkyJsou nejkratší variantou šortek a na krásu nohou kladou nejvyšší nároky. Můžou si je dovolit jen dívky s dlouhýma a dokonale tvarovanýma nohama a samozřejmě pěkným pevným zadečkem, protože právě tento typ šortek ukáže opravdu hodně a odhalí každou nedokonalost. (Ale pozor, ani příliš hubené nohy s propadlými stehny v nich nevypadají dobře!)

Balonkové

sortkyTento typ šortek je velmi módní, ale přiznejme si, že sluší málokomu. Ale věřím, že si najde své fanynky mezi velmi mladými dívkami

Trenýrky

sortkyDelší varianta volnějších šortek, které se podobají pánským trenýrkám, sice už trochu zakryje povadlejší zadek a problematické partie stehen, ale i tak bude nejvíc slušet sportovním typům s vyrýsovanými svaly.

Bermudy

sortkyMohou být různých délek. Od poloviny stehen, či nad kolena jsou k našim stehnům milosrdnější, ale to by nás nemělo příliš ukolébat, protože všechny  pohledy se soustředí na naše „ovárky“. Jsou macaté nebo s povadlou kůží a připomínají velblouda? Tak je pěkně zakryjte a vyberte si raději délku pod kolena.

Jaké volíte vy?

 

Reklama