Máte rádi nevšední a inovativní produkty? Tak právě vás by mohly zaujmout nové spotřebiče Whirlpool.

 

Prvním zajímavým kuchyňským pomocníkem je mikrovlnná trouba s odsavačem par. Podobný produkt na trhu nenajdete, nabízí ho pouze společnost Whirlpool. Mikrovlnná trouba s odsavačem s označením AVM 965 z řady Essence line je vybavena 6. smyslem, který zjišťuje a porovnává výchozí a požadovaný stav potravin. Podle výsledku zvolí ideální výkon trouby a v průběhu přípravy stav potravin neustále monitoruje. Odsavač par nabízí kapacitu odsávání až 360 m3 za hodinu při výkonu 280 W. Tento spotřebič ocení lidé, kteří nemohou své mikrovlnce věnovat prostor navíc a jsou dostatečně vysocí na manipulaci s ní. Doporučená cena spotřebiče je 21 990 Kč.

 

Rozhodování mezi plynem a elektrikou při výběru desky nemusí být jednoduché, tak proč nemít obojí. Varná deska AKT 759 Origami je kombinací plynové a sklokeramické varné desky. Nabízí spolehlivé bezpečností prvky, čtyřkorunkový hořák vhodný k vaření s pánví WOK a jednoduché ovládání. Doporučená cena spotřebiče je 11 990 Kč.

 

Zásuvka a lednička od sebe k nerozeznání? Proč ne, chladnička ARG 912 je dvouzásuvková a od kuchyňských zásuvek se svým zevnějškem neliší. Spotřebič v energetické třídě A+ má 6. smysl, který neustále měří a upravuje teplotu uvnitř chladničky, čímž zajišťuje stálou teplotu a uchovává potraviny déle čerstvé. Doporučená cena spotřebiče je 39 990 Kč.