alex

Plánujete nyní odletět k moři? Vybrali jsme pro vás několik žhavých tipů z nabídky cestovní kanceláře Alex www.ckalex.cz.
Celou nabídku aktuálních last minute zájezdů najdete na této stránce.

Naše redakční tipy

  • Řecko - Kréta: Apartmány Litinakis *** 10.07.-17.07. Cena před slevou 14 990,- po slevě 12 490 Kč

Apartmány leží v klidném místě nedaleko krásné písečné pláže. Nacházejí se ve zvýšeném přízemí nebo v prvním patře. Každý má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), samostatnou ložnici, kuchyňku s dvouvařičem a lednicí, rozkládací gauč nebo dvě rozkládací křesla a balkon. Před budovou je bazén se slunečníky a lehátky. Objekt leží na rozhraní letovisek Agia Marina a Platanias, cca po 400 m se ocitnete na náměstí v Plataniasu s řadou obchůdků, restaurací a barů. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi.

Podívat se můžete TADY.

  • Turecko - Hotel Eftalia Resort **** 3. 7.-10. 7. Cena před slevou 19 990 po slevě 15 990 Kč

Hotel Eftalia Resort je již osvědčenou volbou z naší nabídky. Tento hotelový komplex nabízí možnost odpočinku pro všechny věkové kategorie. Je vhodný především pro rodiny s dětmi, které uvítají nejen dětský bazén a dětské hřiště, ale i stále oblíbenější vodní skluzavky. Samozřejmostí jsou animační programy pro děti. Je zde velká nabídka různých sportovních aktivit i pro dospělé. Příjemnou procházkou se dostanete do malého letoviska Konakli, kde si můžete dát něco dobrého na zakončení dne nebo koupit suvenýr na památku. Do letoviska Alanya na větší nákupy se dostanete pohodlně místní autobusovou dopravou.

Podívejte se SEM.

  • Řecko: Hotel Pavlina ***+ 27.06.-04.07 Cena před slevou 16 590,- cena po slevě 12 990 Kč

Hotel Pavlina leží v klidném prostředí cca 50 m od oblázkové pláže a 15 m nad úrovní moře a má krásný výhled na celý Patraský záliv. Hotelovým hostům je k dispozici bazén a bazén pro děti. Hotel dělí od pláže pouze vlastní prostorná zahrada s venkovní restaurací a barem s krásným výhledem. U bazénu jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma a děti si mohou hrát na malém dětském hřišti s houpačkou. Pláž pod hotelem je oblázková s pozvolným vstupem do moře. Nepřehlédnutelnou součástí hotelu je maják, který slouží hotelovým hostům jako venkovní bar. Hotel je svou polohou předurčen ke strávení klidné dovolené. V hotelu se konají stylové řecké večery s hudbou a tancem. Vzdálenost do Kato Achaia cca 4 km. Doporučujeme pro rodiny s dětmi.

Více informací ZDE.

  • Řecko: Studia Atrio ***+ 27.06. - 11.07. Cena před slevou 18 790,- cena po slevě 13 990 Kč

Před několika lety postavená studia Atrio nabízejí moderně zařízené prostorné pokoje pro klidnou rodinnou dovolenou. Vybavení pokojů je nadstandardní, nechybí kuchyňský kout s lednicí, dvouvařičem a troubou, v horkém létě přijde vhod chladivá klimatizace. V objektu je dokonce k dispozici automatická pračka, pro klienty samozřejmě zdarma. V malé recepci je stále přítomný majitel, který se o své hosty stará jako o vlastní rodinu. Na nedalekou pláž sejdete zahradou po schodech, které vedou přímo k moři. K dispozici je bazén s pool barem u vedlejšího hotelu Niforeika Beach. Niforeika je klidné místo ideální pro relaxační dovolenou. Studia Atrio doporučujeme početnějším rodinám s dětmi a všem, kteří upřednostňují ubytování v soukromí stranou od velkých komplexů a davů turistů.

Prohlédněte si ZDE.

Reklama