Hugo Boss

„Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“ – takové je ústřední motto nové pánské i dámské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS, kterou do Prahy přiváží česká módní firma MY FASHION. Celá kolekce odráží nejen poslední celosvětové módní trendy, ale také fakt, že se stále více stírají hranice mezi prací a volným časem, a to samozřejmě platí i pro oblast módy.

Hugo Boss

Jednotlivé kusy oblečení, které nová kolekce BOSS Menswear i BOSS Womenswear pro letošní podzim a zimu přináší, jsou snadno a skvěle kombinovatelné. Nabízejí jak business, tak volnočasovou linii. Barevně vládnou v nové kolekci u mužů zemité tóny – odstíny šedé, olivově zelené, ale také valéry hnědé, červené a růžové. Nechybí však ani neutrální bílá barva, která kontrastně doplňuje aktuální moderní podzimní barvy. Naopak u žen dominují klasické barvy jako černá, bílá nebo červená, ovšem i vanilková či odstíny modré a fialové.

hugo boss

hugo boss

Dámská kolekce BOSS Womenswear podzim/zima 2017 je inspirovaná moderní cestovatelkou, která ráda experimentuje s novými věcmi. Oblečení na den, pro volný čas a občasné nošení kombinuje tak, aby z něj vytvářela elegantní ležérní look pro každou příležitost. Stejně jako v pánské i v dámské kolekci je znát dotek sportovního stylu, jemuž vévodí jednoduché linie, a samozřejmě neschází ani propracované detaily a dokonalé krejčovské zpracování. V kolekci se objevují odvážné grafické motivy a geometrické tvary. Odstíny modré, vanilková, šampaň, černá, ale i oranžovo-červená, růžový odstín třešňových květů, palisandr či teplá velbloudí béžová nebo odstíny fialové, to jsou barvy, které jednoznačně převažují.

hugo boss

hugo boss

„Móda v pojetí značky HUGO BOSS je sice vysoce nadčasová, ale každá nová kolekce vždy obsahuje zajímavé detaily a drobnosti, které ji na první pohled odlišují. Pokaždé nabízí také perfektní střihy a dokonalé krejčovské zpracování. Zkrátka vše, co přispívá k tomu, aby se každý kousek oblečení se značkou HUGO BOSS pohodlně nosil, dobře vypadal a byl univerzálně využitelný,“ uvedla Jana Šímová, Managing Director společnosti My Fashion s.r.o.

hugo boss

hugo boss

Reklama