Domácí násilí nebo rvačka kvůli mužskému? Linda Finková a Martina Pártlová ukázaly tržné rány v obličeji! Velké překvapení nás čekalo na kosmetickém veletrhu Interbeauty Prague, kde jsme potkali hned několik VIP osobností, které však vypadaly, jak po boji. Tržné rány na obličeji či krvavé stopy na rukou.

foto1

Zleva Linda Finková a Martina Pártlová s „tržnými ranami“. :)

„Jsem nadšená, tak krásné efekty, jsem ještě neviděla. Už se těším, až odpoledne budu vyzvedávat děti ve škole. Budou okouzlené,“ řekla na veletrhu moderátorka Linda Finková, která si od vizážistek z Make Up Institute Prague nechala na obličeji vytvořit tržné rány. „Rozhodně si to nechám celý den na sobě. Miluju vtip a tohle se bude děckám líbit,“ přiznala Finková.

modelky

Modelka Michaela Štoudková (vlevo) také neodolala...

Stejně rozmlácený obličej si nechala udělat i zpěvačka Martina Pártlová. „Vypadá to božsky. Jsem zvědavá, jak bude reagovat přítel, který mě má vyzvedávat, a plánujeme společnou večeři.“

lenka

Lenka Krobotová si nechala na víčka nalepit třpytivé kamínky.

Z profesionálního make-upu byly nadšené i další krásky, které si nechaly vytvořit velice extravagantní líčení od vizážistů, kteří se specializují na filmový make-up. „Mám hrozně ráda silné, ale efektní líčení. Kdybych měla dneska jít do divadla, rozhodně bych se nebála jít v tomto make-upu,“ komentovala výsledek herečka Lenka Krobotová, která si nechala na víčka nalepit i třpitivé kamínky.

lenka2

Herečka by takto prý klidně vyrazila i na představení.

Reklama