Co dokázal? A kdo? Nepozradím, musíte si to přečíst samy. Příspěvek nám poslala čtenářka Paradajka.

A já za něj taky moc děkuju! Dnešek pro mě nezačal úplně nejlíp, tak jsem ráda, že mi zlepšíte náladu.


Hezký den všem čtenářkám Žena-in,

naši kluci jsou ještě malí, proto nás jejich hlášky zatím vždy jen pobavily. Hlášky a veselé příhody jim pravidelně zapisuji, abychom na ně náhodou nezapomněli. Brzy budou Velikonoce a takže za všechny posílám jednu, která se nám stala právě před loňskými Velikonocemi.

Se synem chodíme do školky kolem domku, u kterého stávalo staré, už napůl rozebrané auto. Po zimě ho majitel začal likvidovat. Odřezal celou kapotu a zůstal jen podvozek s volantem, sedačky byly také zdemontované. Když jsme šli se synem ze školky, viděl to a nadšeně mi říkal: „Podívej, ten pán to opravuje“. Vysvětlovala jsem mu, že to auto je staré a rozbité a že ho pán demontuje a odváží do starého železa. Ale syn stále trval na svém, že ho určitě spravují. V pátek přišel manžel dřív z práce a šel se synem nařezat proutí na Velikonoční pomlázku. Když šli kolem domu, před kterým to auto stávalo, vrak byl už pryč a místo něj tam stála nějaká „nová“ Felicie. Když to syn uviděl, nadšeně volal: „Tatííí, podívej!!! On to dokázal!!! On z toho udělal nové auto!“

Přeji Vám hezký den,

Paradajka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Dnešní téma zní: Hlášky našich dětí.

Budu ráda, když mi napíšete, co legračního nebo zajímavého říkaly vaše děti, případně vnuci, sourozenci, klidně i rodiče, nebo co jste slyšela od kamarádů a spolužáků. Těším se na vaše příspěvky do dnešních 14.30 hodin. Jedna z vás získá za odměnu vitamíny Marťánci a dva dětské šampóny Garnier Kids (meruňka a zelené jablko). Děkuju!

  • Pište na: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: HLÁŠKY

hlasky

Reklama