Píše ve svém příspěvku čtenářka s nickem jana12345678. Obléká se spíš sportovně, ale kdyby mohla, změnila by od základu svůj šatník, aby vypadala více žensky

I když je jaro, přesto se každé ráno podívám na venkovní teploměr a podle toho vybírám, co na sebe. Většinou jdu s dcerou ven do města nebo na procházku, proto nejčastěji sáhnu po riflích, halence, k tomu vyberu sportovní mikinu.

Než opustím dům, obléknu si jarní bundu a vyberu si k tomu vhodnou šálu. Někdy, když jsem nachlazená a jsou teploty kolem nuly, sáhnu pořád po zimní bundě a čepici, neboť jsem ráda v teple.

Jarní oblečení jsem si zatím nekoupila, ale spíše uvažuji, že si spíše pořídím nový šatník na podzim, protože budu shánět nové zaměstnání, a tak budu ráda, když mi to bude slušet a zaujmu potenciálního zaměstnavatele.

Když je počasí nevlídné, gumové holínky jsou to poslední, co bych si na procházku vytáhla. Ty používám nanejvýše na zahradu nebo do lesa k sportovnímu oblečení, kde splní svůj účel. Místo toho vytáhnu uzavřené polobotky nebo lodičky. K tomu nosím nejčastěji deštník v červené barvě, který zapadá barevně do mého šatníku.

Na počasí jsem vždy připravená, a když jedu na výlet, nabalím s sebou náhradní svetr nebo mikinu, která dobře poslouží jako spodní vrstva pod nepromokavou jarní sportovní bundu, vhodnou do města, na výlet do přírody i pro ostatní příležitosti.

A kdybych měla možnosti, změnila bych kompletně svůj šatník a pořídila bych si širokou škálu barev šatů, sukní, tunik, halenek, elegantních kalhot, punčoch, mokasínů a polobotek, kabátků, kožených bund, pásků, klobouků a šátků, abych vypadala více žensky, elegantně a cítila bych se skvěle za každého počasí.

jana.12345678

Milá jano12345678, a co vám ve změně šatníku brání? Můžete to udělat postupně

Text nebyl redakčně upraven

Reklama