Ahoj,

já moc ráda luštím křížovky, ale spíš pro zábavu. Párkrát jsem poslala, ale nikdy nic nevyhrála, až na netu, to se mi poštěstilo a měla jsem z toho velkou radost. Ale Sportku jsem si vsázela, a to díky jedné známé, která věštila z kafe - z logru. Řekla mi, co mě čeká, o rodině a taky mi dala čísla do Sportky, která mám vsadit, tenkrát jsem se tomu smála, ale červíček v hlavě hlodal, tak jsem si tu Sportku podávala. A BINGO, já jsem opravdu vyhrála.

Ale neštěstí ve štěstí, tenkrát táhli místo 9, kterou jsem měla, číslo 8, jinak bych měla první!!! a taky bylo tenkrát po Vánocích, kde někdo vyhrál JACKPOT, takže jsem vyhrála "pouze" 10 900 Kč, což jsem nechápala a koukala na to, jestli je to opravdu pravda. Byla jsem šťastná a hned jsem nakoupila ovoce, dobrůtky, šampaňské té dotyčné známé za tak krásné čísla.

No, ale než jsem se rozhoupala, co si za ty penízky pořídím do domácnosti, tak manžel byl rychlejší a koupil si za MOU VÝHRU počítač. Jsem ale ráda, jelikož můžu soutěžit na netu. Takže všem, kteří nikdy nevyhráli, sázejte, štěstíčko někde čeká.

Lenka
Manžel vám sice "sebral" výhru, ale počítač je dobrá investice, to se vyplatí!
Vyvěštil vám někdy někdo výhru jako Lence?

 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz

Reklama