Nedávno jsem si prohlížela své starší fotografie a narazila jsem na jeden snímek z roku 2012. Vznikl ve francouzském Biarritz, kam jsem odjela na prestižní holčičí surfařský závod Roxy Pro. A tam jsem dostala šílený nápad nechat si podholit jednu stranu hlavy, tím pádem jsem přišla o část dlouhých pramenů. Na své vlasy jsem byla do té doby dost háklivá a nenechala si ustřihnout ani centimetr... Ale život je změna. :)

podhol

A proč vám to, milé čtenářky, vlastně píšu? Myslela jsem si, že se tzv. podholy už téměr nenosí, ale zase na ně v poslední době často narážím. Všude - v tramvaji, v parcích, v obchodních domech nebo v kině. A vlastně - vypadá to sexy, rebelsky, punkersky, nebo jak chcete. Taky jsem se setkala s názory, že tento účes vypadá příšerně, ale podle mě je to skvělá kombinace něžnosti a kapky drzosti.

lucie

Zatímco já už mám vlasy zase všechny stejně dlouhé (na fotce výše vidíte, o jak dlouhý pramen vlasů jsem přišla!), jedna má kamarádka nyní tomuto účesu podlehla. Tak jsem se jí musela zeptat, co se ji na tom líbí? „Mám ráda umění a tohle je způsob mého osobního vyjádření. Mám ráda kreativitu, to je důvod, proč jsem vystoupila z řad a chci na sebe upozornit. Je to vzrušující, když na mě lidí koukají,“ sdělila mi. Inu, taky názor a já to beru.

Co vy na to, milé Ženy-in, máte v okolí někoho, kdo si nechal z části oholit hlavu? A nechala byste si vytvořit něco takového :)

Foto: autor článku, Vogue/Facebook

Reklama