Značka MORA byla a je synonymem kvality a umu českých lidí. Plynové sporáky, kamna, ale i mlýnky na maso či pračky, to jsou spotřebiče, které stály u vzniku a rozvoje značky MORA. V dnešní době je nabídka ještě širší, řadí se do ní varné desky, trouby, ledničky i myčky. Pokud budete potřebovat odsavače par či ohřívač vody, MORA vám je ve svém sortimentu produktů nabídne také. Je radost pozorovat, jak se oblíbená značka oblékla do moderního kabátu a své spotřebiče spolehlivě zařadila mezi velké světové značky.

Naše soutěž – podělte se s námi o své příběhy, které vyslechly vaše spotřebiče MORA

Kuchyně je srdcem domácnosti, teplem domova. Zde trávíme mnoho času, vaříme, uklízíme, sedíme u stolu, setkáváme se se svými blízkými. Pokrmy, které zde vytvoříme, voní láskou a pohodou. V kuchyni se také často bavíme o všech věcech, která nám leží na srdci, prožíváme tu spoustu zážitků, příběhů.
5a5f1df74377cobrazek.jpg

Řada z nás si jistě pamatuje sporáky MORA, v sedmdesátých, osmdesátých i v devadesátých letech je měl doma skoro každý. I dnes máte možná také doma spotřebič od oblíbené značky MORA. V naší soutěži se těšíme na váš příběh, který se stal, když jste měli doma tento spotřebič. Nemusí to být příběh, který se vám v kuchyni stal, ale mohli jste si o tom, co zrovna prožíváte, v kuchyni s někým povídat. Budeme rádi, když se s námi o svůj příběh podělíte. Může být vtipný, smutný, veselý, nějakým způsobem pro vás zásadní. Nebo banální svým významem, ale se zajímavým vyústěním.

Heslo naší soutěže je: Jaký příběh vyslechly vaše spotřebiče MORA? Co jste zažili v době, kdy jste měli tento spotřebič doma?
5a5f20b5a866fobrazek.jpg


Upřesnění zadání: Příběh může být aktuální, ale mohl se ale stát i dávno. Mohla jste vařit na sporáku MORA povidla a zapálit byt stejně tak jako vám váš partner mohl v kuchyni vyznat lásku. Nebo jste si za svůj první plat koupila letenku do New Yorku a bylo to v době, kdy ve vaší kuchyni stál sporák MORA. Pojítko příběhu je buď časové – měli jste doma spotřebič MORA nebo přímo spjatý s vaší kuchyní, kde stál a byl němým svědkem vašeho zážitku. Protože, i když si to neuvědomujeme, věci, které nás obklopují, pomáhají nám, do našeho života v určitém období patří.

Těšíme se na vaše povídání, příběhy, historky. Máme pro vás připravené krásné ceny od značky MORA. Za svůj příběh můžete získat krásné ceny:
5a5f2627c6f22obrazek.jpg

Příběh nám vložte sem, do této stránky (KLIKNĚTE) . Nezapomeňte, že musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. Soutěž trvá do 15. 3. 2018, kdy následně se zástupci značky MORA vybereme výherce. Vítězné příběhy uveřejníme.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit