Léto je období, kdy o zážitky rozhodně není nouze. Jak ale vyprávíme své příhody kamarádům, partnerovi nebo třeba rodičům? Sem tam si nějakou z historek malinko upravíme nebo posluchačům „přiznáme“ zkrátka jen to, co se nám hodí. Lahodné Miňonky fandí všem příběhům, ať už se staly tak, či onak. A protože při vyprávění zážitků z dovolené je to stejné, můžete během celého léta vyhrát pohlednice s vlastními fotografiemi. O ty se jednoduše podělíte, s kýmkoli vás napadne. Miňonky je za vás totiž vytisknou a doručí.

Soutěž o originální pohlednice je mnohem jednodušší, než byste čekali. Stačí odpovídat na soutěžní otázky na facebookové stránce značky Miňonky od prvního července do prvního září. Za svůj komentář, který Miňonky „olajkují“, získáte kódy pro vytvoření vlastních pohlednic, které zhotovíte na stránkách www.minonky.cz. Miňonky pak váš jedinečný výtvor s radostí vytisknou a rozešlou vašim přátelům přímo do jejich poštovní schránky.

Miňonky

Miňonky, to je 5 křupavých oplatek v čokoládě. Pět zážitků, které můžete sdílet, nebo si je nechat pro sebe... Miňonky − je jen na tobě, o co se podělíš.

Více informací o soutěži se dozvíte na www.facebook.com/minonkyczsk.

Reklama