Bauknecht KRIW 1233

Kvalitu vína ovlivňuje nespočet faktorů už při jeho pěstování a sklizni a neméně důležité je také to, jak je dále zpracováváno a uchováváno. Jeho popíjení či degustování pro vinaře představuje především chvíle pohody, oddychu a setkávání se s blízkými. Vy si tento čas nyní můžete dopřát i v pohodlí domova. Prémiová značka Bauknecht KRIW 1233 Bauknecht totiž přichází s novinkou v podobě unikátní vestavné vinotéky, která vašemu vínu poskytne přesně tu péči, kterou potřebuje.

Vinných gurmánů a milovníků vína přibývá. S tímto trendem jde ruku v ruce i budování vlastních domácích vinoték. Mylně se mnozí domnívají, že ji může snadno suplovat moderní lednička či to, že je vinotéka zbytečný a nákladný nadstandard. Dobré víno potřebuje citlivé zacházení, jeho jedinečné chuťové vlastnosti totiž můžeme snadno takříkajíc zabít, když je budeme špatně uchovávat a podávat. Pokud se pro koupi domácí vinotéky rozhodnete, myslete na to, že má řadu specifik a při jejím pořizování je třeba mít je na paměti. Pod heslem „inteligentní řešení pro pohodlný život“ přichází značka Bauknecht s unikátní vestavnou vinotékou, se kterou se můžete směle pustit za poznáváním tajů kvality vína.

Bauknecht KRIW 1233 Vestavěný model Bauknecht KRIW 1233 má celkem čtyři různě nastavitelné police z kvalitního tvrdého dřeva, které pojmou dohromady 46 lahví vína (typ 0,75 bordeaux). Nenápadné nerezové provedení je praktické na údržbu, elektronické ovládání s displejem pak usnadňuje ovládání tohoto vinného sklepa. Samozřejmostí je nízká hlučnost a možnost vypnutí osvětlení. Jedinečný a univerzální design umožňuje umístit vinotéku do různých typů kuchyní. Doporučená maloobchodní cena je 39 990 Kč. Tato vinotéka je náhradou vinného sklepa, je tedy vhodná k dlouhodobému ukládání vína. Teplota je jednotná a spotřebič hlídá mimo teploty také vlhkost, která je pro dlouhodobé skladování vína zásadní. Většina milovníků vína mívá nastavenou teplotu 10–12 stupňů, která je ke skladování ideální.

www.bauknecht.cz

Reklama