Včera bylo opravdu moc krásně, všichni jsme si užívali sluníčka, já odpoledne na zahradě, tam bylo - no paráda.

Když jsem si dostatečně nabažila všech svých kytiček a stromečků, podívala jsem se na mladou slivoňku, kterou manžel na jaře zasadil a říkal, že asi neporoste, protože jí upadaly pupeny. Měla tam několik krásných nových pupenců.

Musím podotknout, že  kolem plotu sousedícího z naší zahradou, rostou krásné vzrostlé břízky. Soused se také vyhříval na sluníčku a sledoval, jak obcházím své poklady. Za chvíli jsem se rozhodla, že tu novinku, že slivoňka přežila, musím manželovi říci, a tak jsem došla pro něj domů .


No, nechtěl tomu ani věřit a hned běžel se mnou na zahradu. Musel na nás být asi pohled. Já,  manžel za mnou -  jako když nám hoří za patama. Soused se zvedl na svém stanovišti a čekal věci následující. Viděl, jak jsme společně zamířili právě k břízkám, a volal na manžela." To si pro tebe došla až nahoru, abys jí dal pusu pod břízou???" Manžel se zarazil a povídá: "Říkala že kvůli stromku, ale nejspíš to bylo kvůli obojímu."

No, když už jsme tady - a vlepil mi pořádnou pusu, se slovy: "Tak abys mi neuschla!"

Soused se začal smát a hned volal na manželku, aby šla ven. Mrknul na nás a říká: "Ona by mi to nikdy neodpustila, že jsem zapomněl! Ještě že vás tady máme." Pak jsme koukli na stromek a manžel měl velkou radost, že jeho pěstitelská práce nepřijde vniveč.

No, nevím asi to nebyl právě nějaký ohromě milostný příběh, ale takhle nějak si já představuju obyčejné lidské štěstí!

Krásný den  přeje majdalena.


Pod stromem s těmito květy jsem byla včera políbena, pár větviček jsem si vzala domů.

Fiona

 

 


Oběma čtenářkám děkujeme, majdaleně posíláme Lybar tužidlo na vlasy a krásnou modrou svíčku a odměnění Fiony nechám na později. Poslala nám totiž fotografií více ...

 

I vy můžete získat nějakou odměnu.

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Napište nám, co vás trápí, co milujete, co vás zajímá, prostě všechno, co chcete. Pokud budete chtít, nezveřejníme vaše jméno, ani přezdívku.

Reklama