Máte rádi pobyt venku? Nebaví vás jezdit veřejnou hromadnou dopravou nebo si jen chcete užít pocit z jízdy? Můžete na krátké i delší vzdálenosti využít elektrokoloběžku SENCOR Scooter One. Dojezd až 25 km a maximální rychlost 25 km/h z ní dělá ideální prostředek k pohybu po rušném městě. Spolehlivě a bezpečně doveze dospělého i dítě ve dne, v noci i do většího stoupání a pro lepší uživatelský komfort ji lze propojit aplikací se smartphonem.
Určitě udělá radost vám nebo vašemu dospívajícímu dítěti, který si ji určitě s velkou parádou užije! Jen nezapomeňte na helmu, i pro jízdu na elektrokoloběžce platí pravidla bezpečnosti.

· Maximální rychlost až 25 km/h

· Dojezd až 25 km

· Hliniková konstrukce

· Aplikace SENCOR SCOOTER

· LED

· LED Displej (mód, rychlost, baterie, osvětlení, bluetooth)

Koloběžka Vás dostane téměř kamkoliv. Pomocí výkonného 350W motoru můžete dosáhnout rychlosti až 25 km/h. Energii čerpá z vysokokapacitní dobíjecí baterie 7.5 Ah s maximálním dojezdem až 25 km. Chcete spíše šetřit baterii? Vyberte si režim STANDART. Chcete zažít pořádnou rychlost? Zvolte režim SPORT. Samozřejmostí je integrovaný tempomat, který Vám poskytne udržení rychlosti, a vy se můžete plně věnovat řízení.


S důmyslnou správcovskou aplikací SENCOR SCOOTER kompatibilní s touto koloběžkou dokážete téměř cokoliv. Například si můžete koloběžku zamknout proti odcizení, sledovat celkovou či aktuální ujetou vzdálenost, stav baterie, odhadovaný dojezd a další užitečné informace. Nechybí ani zobrazení aktuální rychlosti. Aplikace je dostupná jak na Google Play, tak na Apple App Store. Pro snadné uchycení mobilního telefonu na řídítka doporučujeme zakoupit držák PHONE HOLDER SENCOR.
Potřebujete koloběžku přenést? Potřebujete si na ní pověsit batoh? Potřebujete brašnu na drobné věci? Potřebujete držák na telefon? Všechno příslušenství si můžete volně dokoupit.

Elektrická koloběžka Sencor Scooter ONE je přitažlivá nejen svou kvalitou a výkonem ale i příznivou pořizovací cenou, která činí 7 999 Kč.

Více najdete na Sencor.cz
Elektrokoloběžku v redakci právě testujeme, rádi vás seznámíme s naší recenzí.

Pro inspiraci se podívejte na video

Reklama