64b115e2123c4blobid0.png
Foto: Generální ředitel hotelu Marko Vuljan.

Hotel se dostal do kategorie ****S active. „Máme další úroveň pokojů, jiný svěží vzhled otevřených prostor a také nové fitness centrum s rozšířenou nabídkou služeb,“ ukazuje generální ředitel hotelu Marko Vuljan. Co se nemění, je moderní alpský styl, prostorné pokoje, sportovní wellness charakter a také vynikající kulinářská nabídka.
„Fungují nám osvědčené postupy, třeba active lunch,“ přidává Ivana Skrbet, marketing koordinator hotelu. To znamená zdravé jídlo v rámci polopenze, tzv. aktivní oběd, až do čtyř hodin, což je přesně to, co chcete po návratu z kola nebo túry. Dále tu chystají vlastní boulderovou halu a bowling.

64b111e45a4ecobrazek.png

Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia vábí jedinečnou polohou v údolí ve výšce 610 metrů, ale ihned pod panoramatem dvoutisícových kopců. Ta pak přináší po celý rok širokou paletu možností, jak tady v jeho okolí aktivně strávit volný čas. Od turistiky a výběhů, výletů na silničním i horském kole až ke koupání v nedalekých jezerech, raftingu nebo golfu, v zimě pochopitelně lyžování. K tomu si přidejte bohatý servis přímo v hotelu a jeho rozsáhlém Aquapura spa centru s rozlohou 2400 m2, nebo doprovodnými kursy jógy či pilates. Využít můžete i půjčení materiálu nebo průvodcovské služby zdejšího sport centra Base campu. Navíc jste v nejslunečnější části Alp, na hranici s Itálií… Není divu, že sem jezdí na tréninkové kempy fotbalisté bundesligového Hannoveru nebo na dovolenou basketbalisté tureckého Fenerbahce.

64b111f2b5de2obrazek.png

„Největší výzvou je pro nás zkoordinovat všechny procesy tak, aby všechny části hotelu společně hladce fungovaly a naplnily očekávání našich hostů,“ říká zkušený generální ředitel, který je sám vyznavačem outdoorových aktivit, ale i vášnivý milovník motorek Harley Davidson. Opírá se o zavedený tým devíti desítek zaměstnanců a s úsměvem dodává: „Můžete se do něj ještě přihlásit, podívejte se na naše webové stránky.“

64b1120b87f74blobid0.png

Cesta z Prahy (a Česka) zabere přes sedm hodin, můžete si ji ale osvěžit zkratkou přes Vimperk, Strážný a napojení na dálnici až v Salcburku. Vzhledem ke stavu silnic v (nejen) jižních Čechách a rychlostním limitům autostrád v Rakousku to pomaleji než přes Dolní Dvořiště a Linec nevyjde. Blíž to mají z Brna (a Moravy) přes Vídeň a Graz do pěti hodin. Ostatně i proto tu na svazích i u vody uslyšíte nejvíc moravský akcent a další jihoslovanské jazyky, potvrzující blízkost Slovinska a Chorvatska.

Více najdete na https://www.falkensteiner.com/en/hotel-spa-carinzia
 
 

Reklama