Patrick Dempsey (42) nemohl při natáčení nového filmu nosit kilt, tradiční skotskou pánskou sukni, tradičním způsobem, nejen protože byla příliš krátká.

Dempsey, hvězda seriálu „Chirurgové", se do kiltu oblékal při natáčení filmu Highland Games, a tradice která předepisuje, že se kilt má nosit „naostro", se nedržel.


„Neodvážil jsem se a nenosil jsem ten kilt bez spodního prádla. Byl moc krátký. Ale zkusil jsem to. Každé ráno a odpoledne, a musím říct, že to bylo velmi osvěžující. Měl jsem je poprosit, jestli bych si ten kilt nemohl nechat," řekl.Patrick Dempsey

 

Jak uvádí server FemaleFirst, Patrick, který má šestiletou dceru Tallulu a roční dvojčata Darby a Sullivana se svou ženou Jillian Finkovou, také přiznal, že ho kilt nechránil před otravnými muškami, které natáčení ve Skotsku rušily.

 
„Ty mušky byly všude. Ve filmu je jeden záběr, kde moje postava říká Michelle, jak moc ji miluje - no a my jsme to jen stěží mohli natočit kvůli těm muškám. Já jsem na sobě měl kilt a ty bestie byly všude. Dost mne překvapilo, jak jsou vynalézavé," dodává Dempsey. No, ještě že měl na sobě alespoň ty spodky.

 

Líbí se vám muži v kiltu? A Patrick Dempsey? Co říkáte na Skoty chodící „naostro“?

Reklama