Milá redakce, dovolím si Vaše stránky využít k poděkování....

Moje pubertální dcera přišla včera ze školy celá rozesmátá a s výrazem, že se vlastně nic nestalo, mi oznámila, že ve třídě v lavici nechala svůj mobil.  A že se tam ráno půjde podívat, jestli tam zůstal...

Poté, co mi navíc sdělila, že do té třídy na vyučování chodí po té jejich další dva ročníky, myslela jsem, že ji zabiju.

Okamžitě jsem na její telefonní číslo volala, bohužel mi hlas operátora řekl, že účastník je dočastně nedostupný a ať zavolám později. Ti z Vás, co už měli tu čest přijít o mobil díky někomu s nenechavými prsty, to nemusím  vysvětlovat .  

V první fázi mého vzteku jsem na její číslo poslala sprostou  SMSku a šla na cigáro.  Když jsem se trošku uklidnila, zkusila jsem  poslat ještě jednu zprávu tentokrát už s tím, že bychom se mohli dohodnout alespoň na vrácení SIMkarty, a průběžně jsem zkoušela dovolat se na dceřino číslo. Samozřejmě bez úspěchu. 

Na večer, když už dcerunce konečně docvaklo, že je bez telefonu a já už byla smířená, že budu muset někde v rozpočtu najít peníze na mobil alespoň z bazaru, přišla mi z jejího čísla SMSka.  Když jsem ji otvírala, čelala jsem takový to výsměšný poděkování za telefon s foťákem a něco v tom smyslu, ať už neotravujeme. :-)

O to víc mě překvapil text, že onen dotyčný telefon ráno vrátí dceři ve škole a omluva za to, že ho celý odpoledne nezvedal.   Nevím, co si o tom myslet, ale  když mi před chvílí volala dcera, už z onoho mobilu,  jsem moc ráda, že jsou ještě poctiví lidičky. Ať už dospělí nebo děti.

Protože asi nikdy nezjistím, kdo onen nálezce je, chtěla bych tedy  alespoň touhle cestou poděkovat za vrácení a taky se omluvit, že jsem už nevěřila, že ho dcera ještě uvidí.  
Děkuju

                                                                                                                                         svetluszka

PS.....  a holka je doufám taky řádně vytrestaná a bude si na své věci dávat větší pozor... :-)


Takovýto příspěvek rádi zvěřejňujeme, protože poctivost se má podporovat.

Přejeme vám i tomu, kdo vrátil nalezený telefon, krásný den!


Reklama