Plná masitá chuť a vůně, že se hned začnou sbíhat sliny nejednomu velikonočnímu koledníkovi. Řeč je velikonočním uzeném masíčku, které právě o těchto svátcích nesmí chybět na našich tabulích. A protože se na vaší velikonoční tabuli hodí jen to nejlepší, zajděte si pro něj do nejbližšího hypermarketu Globus.

Kvalitní uzené maso koupíte v Globusu. Každý hypermarket má totiž své vlastní řeznictví, každý den časně zrána bourají zkušené ruce řezníků kusy dobytka od prověřených chovatelů. Čerstvé maso pak naloží do láku, kde se marinuje společně se solí a kořením. Poté se rovnou udí na bukovém dřevě, což mu dodá charakteristické aroma.

Řezníci v hypermarketu Globus vycházejí z tradice českého uzenářství a pracují bez zbytečné chemie. Chuť tohoto masa navíc podtrhuje i to, že díky krátké vzdálenosti mezi prodejním pultem a řeznictvím ho není nutné balit do ochranné atmosféry. Poté, co si maso přinesete domů, jej musíte ještě tepelně upravit. Doporučuje se nechat uzené vařit v páře cca jednu hodinu dle velikosti kusu.

uzené

Takto upravené maso si již můžete dle libosti vychutnávat ještě teplé nebo studené, s plátkem okurky a čerstvým chlebem. Na velikonoční tabuli se pak hodí zejména velikonoční nádivka vyrobená právě z uzeného masa. Řezníci v hypermarketu Globus myslí i na ty z vás, kteří se do výroby nádivky nechtějí pouštět sami. Hotovou ji můžete totiž zakoupit v každém z těchto hypermarketů.

Šťavnaté uzené maso koupíte v řeznictvích hypermarketů Globus za 99 Kč/1 kg.

Více informací najdete na stránkách www.globus.cz

 

Reklama