Tento měsíc vyšlo u EMI Music album Pocta Zuzaně Navarové k jejím nedožitým padesátinám. Stejný název má i benefiční koncert, který odstartuje  v pondělí 9. listopadu 2009 v 19.00 hodin. Při této příležitosti bude také Zuzanino album pokřtěno. Koncert se koná ve vinohradském divadle Casa Gelmi.

Svou účast na akci přislíbila skupina Nerez, Klára Vytisková, která bude zpívat party Zuzany Navarové, a také hlavní host večera, Marie Rottrová. Jmenovaní umělci se rozhodli věnovat toto vystoupení ve prospěch sdružení Mamma HELP.

Zakoupením vstupenky v ceně 500 Kč podpoříte významně síť šesti MAMMA HELP CENTER.

Mamma HELP

Je sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu, vzniklo v roce 1999. Dnes je největším onkologickým sdružením v České republice, které poskytuje všestrannou pomoc ženám s rakovinou prsu a jejich blízkým. Usiluje také o zlepšení veřejné informovanosti v možnostech prevence a léčení této civilizační nemoci.

Smyslem a cílem MAMMA HELP CENTER je pomoci každému, kdo o pomoc v souvislosti s nádorovým onemocněním prsu požádá, bez ohledu na to, zda se v budoucnu ke sdružení aktivně připojí, či nikoli.

Půjdete?


Dnes (pátek 30. října ´09) nám posílejte vyfocenou pracovní plochu vašeho počítače a my vám řekneme, jací jste!Jak na to, se dozvíte zde: Redakcezenain@gmail.com - náš dnešní mail!
Nejkrásnější plochu odměníme malým dárkem!

Reklama