Vítám vás všechny, milé ženy-in, a přeji krásný den!
Kauzu dětí v TV jsem nesledovala, ale co se týče zlobivých dětí, vím své. Moje děti sice jsou malí čertíci, ale ví, kde jsou hranice. A pokud je poruší, budou potrestáni. Nejsem zastáncem bití dětí a spíš vyhrožuju, ale u nás pomáhá už tzv. počítání do pěti. Dítě musí vědět, že i když ho rodič má stále rád, pokud nebude poslouchat a bude ubližovat druhým, bude to mít negativní následky.
S dcerou do školky taky chodí pár sígrů a učitelky si s nimi neví rady, nemají úctu k starším, rodiče nepomáhají a učitelky to radši nechávají být. Byla jsem ve školce a viděla jsem, jak kluk bije už šestou holčičku, chytla jsem ho za ruku a chtěla, aby se omluvil. Učitelka se začala divně dívat, jak jsem si vůbec mohla dovolit chytit dítě ve školce za ruku. Omluvil se a dal pokoj. Agresivní chování se musí zastavit, je nutné dítěti vysvětlit, že to není správné a že to pro něj bude mít dopad.
Pokud to budeme tolerovat, budeme ve společnosti samých násilníků, kteří nemají úctu k nikomu a ničemu. A to chcete? Já ne...
markousek


Milý markousku,
ja také ne, kdo by chtěl? Ale často se bojí lidé zasáhnout. Prostě podle hesla, co tě nepálí, nehas.

Reklama