V
 pondělí 28. listopadu jste s námi celý den počítali. Příspěvky na téma líbání jsme pro Vás obohatili o matematické operace. Bylo jich celkem osmnáct. Výsledek z příspěvku „Jedna mi nestačila“ označoval konečné číslo, tedy novinku, ve které se skrývala soutěžní otázka.

Novinka, ve které jste měli možnost otázku nalézt, měla pořadové číslo
13 a jmenovala se „Líbání je víc než sex“. Odkaz na soutěžní otázku jsme pro Vás pečlivě ukryli, ale ani to pro Vás neznamenalo žádnou překážku. Hledali jste a našli.

Přišlo nám celkem 87 odpovědí a jen pět jich bylo špatně. Všichni si správně pamatovali, že Brežněv s Husákem si dali při oficiální návštěvě na letišti celkem
tři polibky na líce. Vypadá to, že na některé věci z minulosti se nezapomíná.

Nejrychleji a správně odpověděla
jajulka, a proto vyhrává Pharmaton Activit - prostředek působící proti únavě v hodnotě 230 Kč. Stejnou cenu obdrží také peteresek, jelikož jeho odpověď byla 28. v pořadí ze správných odpověďí.

A kdo vyhrává hlavní cenu – kosmetický balíček, který obsahuje šampon Sunsilk pro zplihlé vlasy bez objemu, sprchový gel Lux s mořskými minerály a antiperspirant Rexona?

Vylosovali jsme a dárek získává
Andrejka82.

Všem výhercům gratulujeme! Ostatním připomínám, že dnes také soutěžíme. O peníze! Je pro Vás připravena hodinovka. Proč nezkusit štěstí právě dnes?!

Reklama