Kluk, nebo holka? I když jde hlavně o to, aby bylo miminko zdravé, má většina párů svého „favorita“, co se pohlaví týče. A k jeho početí mají dopomoct babské rady. Tady jsou!

Jde o to, jak se k tomu postavíte, respektive položíte. Pokud bude žena při sexu pod mužem v klasické misionářské poloze, a to ještě hlavou na jih, počnou holčičku. Vyhoupne-li se ovšem takzvaně „na koníčka“ a hlavy milenců budou směřovat na sever, mohou se těšit na chlapce. Toho se prý celkově většinou dočkají hlavně ženy, které jsou v sexu aktivnější a dominantnější.

Pokud chcete ovlivnit pohlaví potomka, správně si dobu jeho početí načasujte. Spermie, které nesou „chlapeckou“ genetickou informaci, mají kratší životnost, ale zato jsou rychlejší. Proto byste se měla s partnerem milovat přesně v den ovulace, kdy mohou uvolněné vajíčko okamžitě oplodnit. Oproti tomu spermie nesoucí „dívčí“ genetickou informaci nejsou sice žádní „rychlíci“, jenže žijí déle. Proto je nutné mít sex den až dva před ovulací.

mimino

Zdroj foto: Shutterstock

Dopomoci si k holčičce, či chlapečkovi můžete údajně také poctivým počítáním ejekulací. Zkrátka a dobře – pokud jde ten den o mužovu první, zrodí se z ní děvče. Pokud ovšem partner nevydržel celý den čekat, až vás večer uvidí, a masturboval, zvyšují se šance pro početí chlapce.

Máte to, co jíte. Která žena si dopřává kyselinotvorné potraviny a ty s vyšším obsahem draslíku a sodíku, přivede na svět chlapce. Vápník, hořčík a zásadotvorné potraviny zase dávají šanci na dívku.

Spočítejte si, kdo z vás má starší krev. Mění se každých sedm let a rozhoduje ta, která je mladší. Má-li ji muž, narodí se chlapeček. A naopak.

Pokud máte sex v liché dny, narodí se kluk. V sudé dny zase dáváte šanci holce.

Vystresované ženy mívají častěji děvčátka.

Jak to vidí lékaři?

Ti se jen pobaveně usmívají. Aby ne. Vycházejí totiž z faktu, že pohlaví miminka je dáno chromozomální výbavou spermie, které se jako první podaří proniknout do vajíčka. A záleží už jen na tom, zda nese chromozom X, kdy dochází ke zplození holčičky, nebo Y, díky němuž vznikne chlapeček. Dá se tak říct, že pohlaví miminka je čistě na vašem partnerovi. Pamatujte ale, že šance na úspěch je veliká. Vždy 50 na 50.

Čtěte také:

Reklama