Již několikrát jsme v magazínu Žena-in uveřejnili příspěvky členů Šovinistického hnutí. Povětšinou šlo o příspěvky, které nebyly vůči něžnému pohlaví zrovna pozitivně naladěné a uveřejnili jsme je ponejvíce jako ostudný důkaz mužské omezenosti. Tentokrát nám od šovinistů ale dorazila do redakce pochvala...


Dobrý den!

prostě debil

Rád bych prostřednictvím vašeho magazínu vyjádřil svou spokojenost a udělil pochvalu nejen své ženě, ale i všem ženám, které jsou stejné jako ona.

Jsem dlouholetým členem českého Šovinistického hnutí, což je samo o sobě dokladem toho, že jsem mužem na svém místě se zcela rozumnými a objektivními názory. Před nedávnem jsem vyměnil svůj starý opotřebený model ženy: Marcela, rok výroby 1972, za zbrusu novou kočku z omezené série: Kate 2001. Díky Bohu!

Srovnání těchto dvou modelů je zbytečné, přesto uvedu několik faktů. Zatímco Marcela byla již od počátku poruchová, nezvládala náročnější fyzické úkony jako delší výlety, uspokojování mého libida podle Kámásutry či prostý každodenní úklid domácnosti, Kate zvládá tyto věci zcela běžně a bez obtíží. Tam, kde se Marcela zasekávala či tuhla, funguje Kate absolutně bez problémů.

Není také pravdou, že nové modely žen nejsou schopné péče o děti a neumí vařit. Pravda, za luxusní samičku se spoustou nových funkcí a on-line aktualizací přes internet sice zaplatíte o trochu více než za staré Marcely či ojeté Evy, ale investice se skutečně vyplatí!

Kate není výkvětem inteligence, ale to od ní ani neočekávám. Naopak, své úkoly zvládá na jedničku, a jak již bylo mnohokrát dokázáno, implementování rozumu do ženského mozku přináší jen a jen problémy.

Kate, chválím tě takto veřejně a doporučuji tvoji řadu všem mužům! Zároveň apeluji na ženy, aby se nechaly u svých výrobců aktualizovat jak duševně, tak co se komponentů týče - pokud dosáhnete kvalit mé Kate, budete k nezaplacení!

S pozdravem,
Ing. Alois Skrutinoh
(Prosím, neopomeňte uvést titul u jména, díky!)


Za redakci dodávám, že ačkoli článek od pana Skrutinoha vypadal zprvu daleko lépe než články, které nám v tiskových materiálech od Šovinistického hnutí běžně několikrát denně chodí, jsme po jeho přečtení zklamaní a uveřejňujeme ho pouze, protože se nám již vloudil do redakčního plánu.

Reklama