Znáte lahodný, přírodní sýr Cottage cheese od firmy Meggle? Že ne? Pak věřte, že o hodně přicházíte!

Cottage cheese je totiž nejen lahodný, ale i zdravý a nízkotučný, což bezpochyby ocení většina žen.

 

Tento vynikající sýr se od svých „sýrových kolegů“ liší díky zvláštní hrudkovité konzistenci a téměř zářivé bílé barvě už na první pohled! Chuť má neuvěřitelně jemnou a lahodnou, a umožňuje tak použití sýru v nejrůznějších slaných i sladkých kombinacích.

 

Cottage cheese Meggle je k dostání ve čtyřech příchutích: přírodní, s pažitkou, s jemnou zeleninou a s pikantním kořením.

Důležitou racionální předností Cottage cheese Meggle je kombinace velmi nízkého obsahu tuku (jen 4 %) a vysoké koncentrace bílkovin. Nízká energetická a zároveň vysoká výživová hodnota umocňuje pocit sytosti.

Zkrátka, nedivte se, že je Cottage cheese hitem racionální a zdravé kuchyně ;o)

 

A nyní pozor!

Chcete překvapit přátele, rodinu a také sebe něčím novým a netradičním?

Pak se vrhněte střemhlav do soutěže Meggle, a výhra? Tou je originální receptář „Rychle a lehce Cottage Cheese“, zde najdete zajímavé recepty na přípravu pochoutek s Cottage Cheese.

 

Pošlete 2 víčka Meggle Cottage Cheese jakýchkoliv příchutí spolu s vyplněným a podepsaným formulářem (zde) nejpozději do 15. 7. 2005 (rozhoduje razítko pošty) na adresu:
Meggle, s.r.o., "Receptář"
Gotthardská 4/37, 160 00 Praha 6

 

Prvních 2 500 soutěžících vyhrává!

 

Pro více informací klikněte ZDE

 

A aby soutěžení nebylo málo, tak od 2. 5. 2005–8. 5. 2005 si budete moci zasoutěžit o tento jedinečný receptář i zde, na magazínu Žena-in.cz!

 

Pamatujte, kdo štěstí neprovokuje, nikdy nic nevyhraje!
Takže neváhejte, ochutnejte vynikající sýr
Cottage Cheese a zapojte se do soutěže!

 

Hodně štěstí a dobrou chuť!