5bf57c2f52310obrazek.png
Zkuste jim dát něco dobrého na zub. To je dárek, který se rozhodně zužitkuje a udělá radost. Sáhněte například po kvalitních dobrotách, jaké má rodinná manufaktura Hradecké delikatesy. Je opravdu z čeho vybírat. Má dědeček rád nakládanou zeleninu? Teta si ráda zamlsá marmeládu? Miluje sestra sušená rajčata? Nabídka
5bf57b38d6165obrazek.pngHradeckých delikates je velmi pestrá a hlavně „čistá“ – tedy zcela bez chemie, aromat, GMO. Samozřejmostí je také lahodná chuť. Více informací na www.hradeckedelikatesy.cz.

Láska prochází žaludkem….
Proto není vůbec neobvyklé, že se pod vánočním stromečkem objevují také nejrůznější dobroty. Nabídka Hradeckých delikates je skutečně pestrá a navíc si můžete být zcela jistí, že s nimi věnujete pochoutky z pravých ingrediencí, žádné náhražky, žádná aromata, žádné GMO. Celá nabídka je k vidění (i k zakoupení) na www.hradeckedelikatesy.cz, zde jen pár kousků pro inspiraci:

ČESKÝ ČESNEK V OLIVOVÉM OLEJI – pochoutka, kterou ocení všichni gurmáni. Naložený česnek si uchovává všechny svoje hodnoty, zjemní se a nasaje vůni bylinek, ve kterých je naložený. Používat ho můžeme jako čerstvý česnek, skvěle se hodí ke křupavému pečivu, sýrům, uzeninám. Česnek pochází z Ostroměře. Využijeme i lahodný olejíček, ve kterém je naložen, například do salátů, těstovin, či k masu. Český česnek v olivovém oleji je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu 180 g= 150 Kč.  Více na www.hradeckedelikatesy.cz.

5bf57bf4bc8faobrazek.pngVÁNOČNÍ ČERVENORYBÍZOVÁ ZAVAŘENINA – linecké cukroví nesmí na tradičním vánočním stole chybět. Tato zavařenina je na slepování linecké pochoutky jako stvořená. Vyvážená chuť se pojí s vůní rozmarýnu a podtrhuje kyselost rybízu. Kromě cukroví využijeme zavařeninu také na čerstvý chléb s máslem, do rolád, koláčů, dortů, ale také do jogurtu či smetany. Vynikající je marmeláda také k sýrům feta či Brie, může být alternativou brusinek. O lahodnosti této zavařeniny svědčí také vysoký podíl ovoce, obsahuje minimálně 74 % červeného rybízu. Vánoční černorybízová 5bf57c1e96526obrazek.pngzavařenina je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu 300 g= 105 Kč.  Více na www.hradeckedelikatesy.cz.

SUŠENÁ RAJČATA V OLIVOVÉM OLEJI S VLAŠSKÝMI OŘECHY – sušená rajčata si již získala své místo v teplé i studené kuchyni mnoha rodin. Tato jsou navíc ručně zpracovaná, nesolená a provoněná jen bylinkami a kvalitním olivovým olejem, ve kterém jsou naložena a také vlašskými oříšky. Ty pak využijeme buď jako ozdobu hotových pokrmů, nebo je lehce orestujeme a použijeme do salátu. Rajčata skvěle chutnají s rýží, těstovinami, na křupavou bagetku, prostě fantazii se meze nekladou. Sušená rajčata v olivovém oleji s vlašskými ořechy jsou k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu 160 g= 105 Kč.  Více na www.hradeckedelikatesy.cz.
5bf57c4dde5b6obrazek.png

Reklama