Kinder Joy je vajíčko v praktickém plastovém obalu, který se při otevření rozloupne na dvě části. V jedné z nich děti najdou dvě lahodné křupavé kuličky v oříškovočokoládovo-mléčném krému a v druhé části překvapení.

Deset speciálních hraček Looney Tunes vyšlo z dílny společnosti Warner Bros. Designéři se nechali inspirovat motivem sportovních klání ve starověkém Řecku a každé z hraček přisoudili vhodnou sportovní disciplínu. Nikoho proto nepřekvapí, pokud se ze zajíčka Bugs Bunnyho stane boxer či sprinter, nebo když se kačer Duffy Duck promění ve vzpěrače či plavce. Malé kuřátko Tweety, jež se pokouší zvládnout fotbalové utkání a tenisový zápas, jistě okouzlí každého, kdo bude mít to štěstí a ve svém Kinder Joy ho nalezne.

„Věříme, že Kinder Joy je sladká a zábavná pochoutka, které děti v horkých letních měsících neodolají. Letní prázdninové měsíce plné sluníčka jsou ideální pro různá sportovní klání. Proto doufám, že hračky Looney Tunes ve starověkém Řecku budou děti inspirovat,“ řekla Marianna Boskovičová, Marketing Brand Manager společnosti Ferrero.

Kinder Joy uvedla společnost Ferrero na český trh před 3 lety jako speciální produkt na léto. Od té doby se stalo oblíbenou letní pochoutkou dětí u nás i po celé Evropě.

Co v letošních letních vajíčkách najdete?

Speciální série hraček Looney Tunes v rolích starověkých řeckých sportovců z dílny Warner Bros

Reklama